TEL : 0 232 256 26 52

Amerikan Hamam Böceği

Amerikan Hamam Böceği Amerikan Hamam Böceği Anka İlaçlama

Başı olmadan 1 hafta yaşıyabilirler. Açık dolaşım sistemleri olduğu için her bir vücüt parçasındaki deliklerden nefes alabilirler. Nefes almak için ağız ya da başa ihtiyaçları yoktur. Sadece su içemez ise 1 hafta içinde sussuzluktan ölür.

1 saatte 5 km koşabilir 40 dakika nefesini tutabilir.

Alkollü içecekler özellikle birayı severler. Tatlı ve şeker onları çeker.

Tüm dünyada 4000 e yakın türü vardır ve dünyada yaklaşık 300 miyon yıldır bulunmaktadırlar.

Sıhhi tesisat girişleri yada çatlaklardan rahatlıkla yaşam alanınıza girebilirler. İlaçlama teknikleri farklıdır.

Gerçek bir çözüm için yaşam alanlarınızı Anka Böcek İlaçlamaya ilaçlatın.

 

Kalorifer Böceği olarak bildiğiniz Alman Hamam Böceği ve Hamam Böceklerinin diğer türleri hakkında çok detaylı bilgilere aşağıdaki makalelerimizden ulaşabilirsiniz.

Okunma 12915 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.