Ek1 Belgesi

Ek1 Belgesi Ek1 Belgesi Anka İlaçlama

EK1 Belgesi Haşere Firmalarınca Verilmektedir.

Gıda sektörü ile ilgilenen, özellikle fırın, lokanta, cafe, üretim yeri, fabrika benzeri; halkın yemesi, içmesi, vb. gibi gıda ile doğrudan ilgilenen işletmelerin, mutlaka aylık periyodik, halk sağlığını ve huzurunu bozan zararlılara karşı insektisit, rodentisit, mollusisit gibi maddeler kullanılarak, fare, hamamböceği, sinek gibi zararlılara karşı mücadele yaptırmak, işletmesini düzenli ilaçlattırma zorunluluğu vardır. Halk sağlığını korumaya yönelik yönetmelik ile bu işletmelerden topluma bulaşıcak olan hastalıklar kontrol altına alınmaktadır. 2005 yılında yayınlanmış olan yönetmelik gereğince bu tip işletmelerde ilaçlama yapılması zorunluluk kapsamındadır. Haşere ilaçlama firmalarının vermiş olduğu Ek1 belgesi ile yapılan çalışmalar düzenli olarak resmi belge üzerinde tutulması gerekmektedir. Bu yaptırım gerçek ve tüzel kişilere ait işyerlerinin çalışma usûl ve esasları ile resmi kurum ve kuruluşların ilaçlama usul ve esaslarını belirlemek suretiyle halk sağlığının korunması amacıyla hazırlanmıştır. Şuan gıda sektörü ile uğraşan işletmelerin Haşere ilaçlama firmaları ile düzenli ilaçlatma yaptırmamaları, Haşere ilaçlama firmalarınca verilen Ek1 belgesinin olmaması halinde Tarım ve köy işleri bakanlığınca yapılan denetimlerindeki cezası 3.000 liradır. Bu cezaya maruz kalmamak işletmenizdeki gereken zorunlu hijyen ve belgeler için Anka pest control ve çevre sağlığı hizmetleri olarak tüm sorun ve sorumluluklarınızı en uygun fiyatlandırma ve kaliteli hizmet ile üstlenmekteyiz.

Bilinçsizce yapılan uygulamalar ve ilaçlamalar yüzünden sorun yaşamamanız adına mutlaka ruhsatlı firmaları tercih edin ve gelen ekibin biyosidal ürün uygulama belgelerinin olup olmadığını kontrol edin. Biz geldik hadi ilaç sıkıyoruz demelerinden önce sorunun kene, hamamböceği, karınca, sinek, tahtakurdu, tahtakurusu, pire, gümüşçük, güve, kemirgen, sürüngen olup olmadığına ve türünün tespit edilip ona göre uygulamalar yapmalarına özellikle dikkat edin. Mutlaka garanti belgenizi isteyin, ruhsatlı firmaları tercih etmenizdeki en büyük avantaj size geri dönüş yapmaları olacaktır. Sadece ucuz ilaçlama buldum diye ruhsatsız kişi ve kişilerce yapılan anlaşmalardan sonra sorun çıktığında aradığınız kişiye ulaşamamaktasınız. Sevdiklerinizi korumak ve mağdur olmamak adına daha dikkatli davranılmalıdır. Elbette günümüzde ucuz olsun ekonomik olsun algısı her şey de olduğu gibi maalesef sağlık sektörlerinde de var. Salyası yada bacaklarıyla taşıdığı Hastalık yayan bu böcekler ile mücadelede kaliteye önem vermeniz dileği ile..

Yeni nesil Sıradışı bir İzmir Haşere ilaçlama firması, İzmir Anka Böcek İlaçlama Haşere Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri

*Güler yüzlü hizmet,

*Garantili uygulamalar,

*Sağlık bakanlığından onaylı ilaçlar, 

*Ücretsiz keşif,

*Biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadro,

*Randevu saatine %100 sadık kalma,

*Müşteriyi böcek ve izolasyon konusunda bilgilendirme, 

*İlaçlama sonrası Kullanılan ilaçların marka miktarları ve uygulama hakkında detaylı rapor sunma,

*Ekonomik fiyatlar,

*Sürekli müşteri odaklı kampanyalar,

*Kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı,

*Günün 24 saati hizmet verebilmek,

*Sayısız müşteri yorum ve memnuniyetleri,

*Kokusuz ilaçlar,

*Jel uygulamaları,

*6 ay içinde tekrar görülebilecek tek bir Haşere için ücretsiz ilaçlama garantisi,

*Acil çağrılara en geç 24 saat içinde müdahale,

Bildiğiniz tüm ilaçlamaları unutun Yeni ve Sıradışı bir hizmet için **herANKAlite**