İzmir Haşere ilaçlama firmaları, Yada böcek ilaçlama, MUTLAKA RUHSAT VE BELGE SORUN!

Eviniz, iş yeriniz İstenmeyen böcek, haşere istilasına uğramış olabilir. Ben çok temizim bizim evde böcek olmaz inanışı tamamen yanılgıdır. Haşere ve böcekler apartman içindeki herhangi bir aktivite görülen daireden sizin dairenize geçiş yapabilir. Su giderleri çatlaklar arasında rahatlıkla yemek aramak için dolaşan bu canlılar ile karşılaşmak herkesin başına gelebilir. Türkiye ikliminin sıcak ve ılıman bir yapıya sahip olması yılın 12 ayında farklı haşereler ile mücadele etmemizi sağlıyor. 

 

Yaşam alanınızı, yürüyen, uçan  haşere ve böceklere karşı ilaçlatmaya karar verdiğiniz zaman Önceliğiniz Halk sağlığından çalışma ruhsatlı firmalar ve çalışanlarının özel eğitimler ile aldığı biyosidal ürün uygulama belgelerinin olmasına dikkat edin. Her ne kadar kullanılan böcek ve haşere ilaçları Dünya sağlık örgütü (WHO) tarafından onaylı ilaçlar olsada, sonuçta evinize kimyasal ilaçlar sıkılıyor. Merdivenaltı yada ruhsatsız kişilerce yapılan uygulamalar ile sevdiklerinize zarar vermeyin. Seçtiğiniz firmanın ruhsatlı olması Sürekli denetlendiği ve evinize tarım ilaçlarını sıkmayacağı anlamına gelir. Sadece firma ile de bitmiyor uygulamayı yapan kişilerin de biyosidal ürün uygulama belgelerini kontrol edin. Eğitim almamış bilinçsizce yapılan uygulamalar yüzünden, yaşam alanınızdaki haşere ve böceklerden kurtulmak yerine onları çoğaltabilir yada ilaçlara karşı dirençlerini de arttırabilirsiniz. 

 

Her haşere nin yaşam ve üreme döngüleri farklıdır, dolayısı ile mücadelesindeki uygulamalar da farklılık gösterir. Bir türü yok etmek için uygulanan yöntem ve ilaçlar öteki türü çoğaltabilir. Her meslekte bir işi daha uygun fiyata yapabileceğini söyleyen birirlerini bulabilirsiniz ve bu pişmanlık getirebilir. Ruhsatsız firma, kişi yada kurumların sadece böceklerinizden sizi kurtaramaması bir yana bağlı oldukları hiç bir kurum olmadıkları için tekrar aradığınız da ulaşma şansınızda tamamen kadere bağlı olabilir. Bir başka yanılgı ise Evimi ilaçlattım 5 yıl böcek görmedim dir. Eğer 5 yıl böcek görmediyseniz sizi evden uzaklaştırılarak yapılan tarım ilaçları ile evinize zehir sıkılmıştır. Bu tip yasaklı ilaçların bazıları topraktan 40 yıl çıkmayan ilaçlardır. Evinizi Yaşam alanınızı en önemlisi çocuklarınızı bu tip uygulama ve zehirlerden uzak tutmanın yolu ruhsatlı firmaları tercih etmenizdir. Hiç bir ruhsatlı firma bu tip uygulamalar da bulunmaz.

 

Günümüzdeki haşere ve böcek ilaçları kokusuz olup evinizi size terk ettirmek zorunda bırakmaz. Önlem amaçlı astım rahatsızlığı yada evcil hayvanı olanlar dışında ilaçlama sırasında ve sonrasında evde durabilirsiniz. Anka pest control bir izmir haşere ilaçlama ve çevre sağlığı firmasıdır. Yürüyen ve uçan her türlü haşere, böcek, fare, yılan ilaçlaması ve mücadelesinde 7 gün 24 saat sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz. Anka böcek ilaçlama facebook sayfamızdan da birbirinden ilginç haber ve yazılarımızı takip edebilirsiniz.

 

*Güler yüzlü hizmet,

*Garantili uygulamalar,

*Sağlık bakanlığından onaylı ilaçlar, 

*Ücretsiz keşif,

*Biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadro,

*Randevu saatine %100 sadık kalma,

*Müşteriyi böcek ve izolasyon konusunda bilgilendirme, 

*İlaçlama sonrası Kullanılan ilaçların marka miktarları ve uygulama hakkında detaylı rapor sunma,

*Ekonomik fiyatlar,

*Sürekli müşteri odaklı kampanyalar,

*Kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı,

*Günün 24 saati hizmet verebilmek,

*Sayısız müşteri yorum ve memnuniyetleri,

*Kokusuz ilaçlar,

*Jel uygulamaları,

*6 ay içinde tekrar görülebilecek tek bir Haşere için ücretsiz ilaçlama garantisi,

*Acil çağrılara en geç 24 saat içinde müdahale,

Bildiğiniz tüm ilaçlamaları unutun Yeni ve Sıradışı bir hizmet için **herANKAlite**