Bir Kere Çiftleşerek, Hayatı Boyunca Üreyebilen Böcek
TEL : 0 232 256 26 52

Bir Kere Çiftleşerek, Hayatı Boyunca Üreyebilen Böcek

Kalorifer böceği Kalorifer böceği Anka İlaçlama

Çok farklı türlere rağmen böcek dünyasındaki cinsel silahlanma yarışı hiç durmadan devam ederken, ancak yaygın görülen bir türün dişileri bu savaşı bitirmenin yolunu bulmuş. Alman hamamböceği yada halk arasındaki ismi ile kalorifer böceği. Bu 400 milyon yıldır yok olmayan böcekleri inceleyen bilim adamları bu böcekler hakkında ilginç bilgileri paylaşıyorlar. Evlerde çıkan hamamböceklerinin yüzde doksanı alman hamamböceğidir, çok hızlı üremeleri ile bilinirler. Onları yok etmede kullanılan kimyasallara çok kısa sürede bağışıklık kazanabiliyorlar. Yemek yemeden bir ay yaşayabilen, saatlerce havasız ortamlarda kalabiliyorlar. Ancak nesillerini devam ettirebilmelerindeki en önemli özellikleri üreme hızları. Bu yüzden hamam böceklerinin sürekli çiftleştiklerini düşünebilirsiniz ama bunu yapmıyorlar. Bir dişi çiftleşip sperm elde ettikten sonra bunu kendi içinde depolayıp, gerektikçe kullanabilir, tekrar çiftleşmesine hiş gerek kalmaz.

Bu yöntem sayesinde dişi bir kere çiftleştikten sonra ölünceye kadar hamile kalabilir. Tek bir çiftleşme ile yüzbinlerce yavru çıkarabilir. Bir kere çiftleşen alman hamamböceği dişisi döllenmiş yumurtalarını tüm hayatı boyunca içinde taşıyor. O yüzden kolonideki her dişi tek başına kononi yaratabilecek potansyele sahiptir. Eğer paltolonunuzun paçasından yada bakkaldan gelen bir kutuda alman hamamböceği yani kalorifer böceği varsa ve bu hamile bir dişi ise bu durum evinizde koloni oluşması için yeterli oluyor. Üreme biyolejilerine bakıldığı zaman hamamböceklerinin en tepedeki yıldız olduğunu söyliyebiliriz. 

Bu istenmeyen misafir ile mücadeledeki ilaçlama yöntemleri ve uygulamalar son derece önemlidir. yaşam alanınızdaki az sayıda kalorifer böceğini yanlış ilaçlamalarla çoğaltabilir ve ilaca olan direncini de arttırabilirsiniz, profesyonel haşere ilaçlama firmaları bu konudaki sorunlarınızı çözebilmektedir. Sadece evinize gelen kişilerin önce evinizdeki zararlının türünü keşfettiklerinden emin olun ezbere yapılan hiç bir uygulamaya izin vrmeyin. Bu böcek türüne uygulanması gereken jel ilaçtır, firmaların sadece ekonomik diye sıvı ilaç sıkıp sizi kaderinize terk etmemeleri için bilinçli olmanız adına bu yazımızı paylaştık. Anka pest control ve çevre sağlığı hizmetleri olarak alman hamamböceği yani kalorifer böceği konusunda sayısız sorunlu dairelerden tek uygulama ile başarıyla çıkarak sayısız müşteri memnuniyetine sahibiz. Bizi, ücretsiz keşif ve en ekonomik fiyatlarla ilaçlamalarınız için günün 7 günü 24 saati arayabilirsiniz.

Okunma 6272 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69