İzmir Böcek İlaçlama Fiyatları

İzmir Böcek İlaçlama Fiyatları İzmir Böcek İlaçlama Fiyatları Anka Böcek İlaçlama

İzmir'de izmir kökenli veya izmir dışından gelen, böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama, fare mücadelesi konularında ruhsatlı ruhsatsız çok firma ile hizmet sunmaktadır. Bu sebeplerden dolayı çok değişken fiyat politikası bu sektörde görülmektedir. Sektördeki firmaları iki başlıkta değerlendirmek gerekir.

İzmir Böcek İlaçlama Alanında Faaliyet Gösteren İki İşletme Tipi Var

Birinci tip ilaçlama firmaları, ruhsatlı, başlarında ziraat mühendisleri olan, biyosidal ürün uygulama belgeli çalışanların çalıştığı, sağlık bakanlığı belgeli ilaçlar kullanan, işinin sorumluluğunu bilen ve alan, vergisini veren ciddi işletmelerdir.

İkinci tip ilaçlama firmaları ise bu işi hızlı kolay ve para kazanma hevesi ile kişi yada kişilerce işletilen, çoğu zaman bozuk, yararsız hatta sağlığa çok zararlı ilaçlama ekipmanı ve ilaçlar uygulamalar yapan çoğunluğu kaçak çalışan merdiven altı tabir edilen firma demeye dilimizin varamadığı işletmelerdir.

Yapılan uygulamalarda elbetteki çarpıcı derece de ilaçlama fiyat farkları görülse de işin aslında bu tür merdiven altı işletmeler, hem ilaçlama yaptıkları yerler hem çevre için büyük riskleri beraberinde getirir.

Ruhsatlı bir firmanın verdiği fiyatın yarısını vermekten çekinmeyen merdiven altı çalışan kişileri tercih etmeniz başta maddi kar gibi gözüksede, sorun muhtemelen tekrar edecektir. Üstelik bu en iyi zarardır. Bu kişilere tekrar ulaşma imkanınız zaten çok azdır.

Bu şekilde ilk olarak ilaçlama bedelini çöpe atmış olursunuz. Sorun sadece burada da kalmıyor.

Ruhsatlı hiç bir firma sizin evinize, iş yerinize, evcil hayvanlarınıza ve tüm yaşam alanınıza sağlığa zararlı olan hiç bir tarım ilacını sıkmaz. Personellerin sağlık durumlarına kadar sürekli denetlemelerden geçen, kullandığı ilaçların çöplerinin bile kontrol altında tutulduğu işini hakkı ile yapan firmalar kesinlikle sağlığa zararlı hiç bir uygulama yapmaz. Yapıyorsa da gerçekten çok paraya ihtiyaçları vardır, işletme adına büyük riskleri göze alarak yapıyorlardır.

Ama bu işi sadece kolay para ve ek gelir olarak gören kişiler, ruhsatsız ve merdiven altı çalışanlar, asla hangi ilacı kullandıklarını önemsemez. Hatta en iyi ilaç ucuz olan ilaçtır, felsefesini benimsemişlerdir. Bu yüzden fiyatlandırmada ruhsatlı firmalara göre istedikleri kadar fiyat kırabilmektedirler. Ama bu fiyat farkı sevdikleriniz sağlığı ile ödenen bir farktır.

İlk tavsiyemiz, bilinçsizce yapılan uygulamalar ve ilaçlamalar yüzünden sorun yaşamamanız adına mutlaka ekibin biyosidal ürün uygulama belgelerinin olup olmadığını kontrol edin.

Biz geldik hadi ilaç sıkıyoruz demelerinden önce sorunu anlayıp anlamadıklarına bakın. Soruna karşı nasıl bir yaklaşım gösterdiklerini inceleyin. Her bir haşere sorununun ilaçlaması ve koruma kontrol yolları farklıdır. Sorunun, kalorifer böceği, alman hamam böceği veya amerikan hamam böceği, kene, karınca, kara sinek, sivrisinek, tahtakurdu, tahtakurusu, pire, gümüşçük, güve, kemirgen, sürüngen mi olduğunun anlaşılması uygulama için öncelikli başlangıç noktasıdır. Gelen ilaçlama ekibi, haşere sorununun türünün tespit edip ona göre uygulama yapmalıdır. Buna özellikle dikkat edin.

Ruhsatlı firmaları tercih etmenizdeki diğer büyük avantaj ise size geri dönüş yapmaları olacaktır. Bu ilaçlama firmaları sevdiklerinizi korumak ve mağdur olmamanız için dikkatli davranmalarına rağmen sorun çözülmediğinde de size her zaman geri dönüş yapacaklardır.

Salyası ya da bacaklarıyla taşıdığı hastalık yayan haşerat tabir edilen tüm böcek, fare ve diğer sürüngenler ile mücadelede kaliteye önem vermeniz hem ailenizin sağlığı hem tüm çevremiz için çok önemlidir.

İzmir Böcek İlaçlama Fiyatları Arasındaki Farklar Neden Kaynaklanıyor?

Günümüzde ucuz olsun ekonomik olsun algısı her şey de olduğu gibi maalesef çevre ve sağlık sektörlerinde de vardır. Bir firma ruhsatlı ve eski bir firma olsa dahi, bu konuda güven verse dahi piyasa fiyatının çok altında fiyat veriyorsa elbette bu durumda da şüphelenin. Ekonomik durumlar malesef ruhsatlı firmalar arasında da iyiniyetli olmayan pek çok anlayışın yayılmasına neden olmaktadır. Eskiden kurulmuş olsa dahi ekonomik sebeplerden dolayı rakip firmalara göre sürekli fiyat kıran firmalardan da süphelenmekte fayda vardır. Özellikle ilaç tiplerine göre maliyet istenildiği gibi müşteriye sunulabilir. Ama her ilaç her tür haşere sorununu çözmez. Ruhsatlı pek çok firmada ekonomik sebeplerden gerçekten sorunu kökünden çözen ilaçlar yerine muadil, müşterinin gözünü boyayan ve hatta onu yanlış yönlendiren ilaçlar kullanmaktadırlar. Bu durumda bir pest kontrol firmasından hizmet aldığınızda kısa bir maliyet hesabını kafanızdan yapmanız faydalı olacaktır.

Bir ilaçlama firmasının maliyetlerini bir kaç kalemde toplayabiliriz;

a) Çalışan giderleri, b) İlaçlamaya gidilen yerin yol-mesafe masrafları, b) Haşere sorunun türüne göre değişen ilaç giderleri, c) Sorunun türüne göre değişen ekipman kullanımı, d) Pest kontrol uygulanacak sahanın büyüklüğü ve uygulamanın tekrar sayısı veya diğer değişle uygulamanın saat, gün ve bazen aylık olarak süresi.

Bu hesaba göre araç yakıt gideri parasına size bir fiyat veren firma varsa size olan taahhütlerinden bir veya bir kaçını yerine getirmeyeceği açıktır.

Kullanılan ilaç maliyeti de çok düşük ise bilinki ya üçüncü sınıf tabir edilen sağlığa zararlı olmasa da sorunu da gidermeyecek, bir ilaç markasına ait ilaçlar kullanılmaktadır. Özellikle hamam böceği veya diğer ismi ile kalorifer böceği İzmir ve çevre illerde karşılan en büyük problemlerden biridir. Hamam böceği ilaçlaması veya kalorifer böceği ilaçlaması çok titizlik gerektiren, jel formatında ( her jel ilaçta değil), bu böceğe özgü ilaçların kullanılması gereken haşere kontrol uygulamalarıdır. Kesinlikle evinizde bu böceğe karşı spray tarzı bir ilaçlamaya izin vermeyin. Bir firma bu böcek türüne karşı bu şekilde bir uygulama yapıyorsa sizin gözünüzü boyamak ve ilaçlama maliyetlerini 1/3'e düşürmek için yapıyordur.

Diğer maliyetleri etkileyen etken elbette nicelik, yani ilaçlama yapılan yer sayısıdır.

Bahsettiğimiz gibi, haşere ilaçlama, böcek ilaçlama, böceğin türü, gidilecek olan mesafe, mekanın büyüklüğü, böceğin cinsi itibari ile tekrar sayısı fiyatları belirleyen ilk unsurlardır.

Fakat genel olarak firmaların ortak fiyat politikası, özellikle apartman ilaçlamasında, tek daire ilaçlaması ücretinin, eklenen her daire ile beraber düşmesidir. Tek daire ilaçlaması yerine apartmanınızdaki komşularınızı ikna etme durumunda fiyatlar yarıya indirebilirken, Apartmanınızı komple ilaçlatarak tek daire ilaçlama için vereceğiniz ücretin neredeyse 5'te 1'ini verebilecek indirime ulaşabilirsiniz.

Gıda işletmeleri ilaçlamasında ise tek seferlik uygulama yerine sözleşme yaparak aylık periyodik uygulamalar ile işletmenizi çok daha uygun fiyatlara istenilen hijyenik koşullara taşıyabilirsiniz.

Tahta kuru ilaçlaması ve fare ilaçlamaları ise daha zorlu haşere kontrol yöntemleri gerektiren uygulamalardır. Bu sebeple gelen ekip bir çok ekipman, malzeme kullanacaklardır ( Kullanmalıdır! ). Bu uygulamalarda kullanılan ilaç ve malzeme masrafı fiyatlarda belirleyici olacaktır.

İzmir ANKA Böcek İlaçlama, Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak güzel İzmirliler'e her zaman en uygun fiyatlar ile en doğru çözümleri sunmayı amaç edindik.

Web sitemizi inceleyin. Bize gelen Google ve Facebook yorumlarını okuyun. Göreceğiniz gibi işimizi çok seviyoruz. Yararlı ve olması gereken, mutlaka çok doğru yapılması gereken bir iş yapıyoruz. Gerçekten web sitemizi detaylı incelemenizi dileriz. Göreceğiniz gibi çok detaylı, bilgi vermeyi amaçlayan bir site hazırlıyoruz ve sürekli de geliştiriyoruz.

Dünyanın böceği bitmez. Her zaman haşere kontrol firmalarına ihtiyaç duyulacak. Bu sebeple kendi sektörümüzde rekabet ettiğimiz kadar İzmir'e yararlı olmak ta ilk hedefimiz. Bu felsefe ile zaten İzmir'de en çok tercih edilen ilaçlama firması olunur, VE OLDUK.

İzmir ANKA Böcek İlaçlama, Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri resmi Facebook sayfamız olan https://www.facebook.com/ankailaclama/ sayfamızdan güncel kampanyaları, ilginç haberleri ve böceklerin ilginç dünyalarını takip edebilirsiniz.

En Uygun Çözümü ve En Uygun İlaçlama Fiyatlarını Öğrenmek için Bize Ulaşın

Bize GSM üzerinden arayarak, Whatapp'tan mesaj atarak, istediğiniz her an +90 543 415 01 69 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize web sayfamız iletişim formundan da ya da sabit telefon hattımızdan da ALO ANKA yı tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

En kısa sürede size ulaşacağız. 0 232 256 26 52 - ALO ANKA

 

Niçin ANKA'yı Tercih Etmelisiniz?

 

*İzmir'in En Çok Olumlu Müşteri Memnuniyeti Yorumu Alan İlaçlama Firması Olmamız,

*Güler Yüzlü Hizmetimiz,

*Ücretsiz Keşif Yapmamız,

*Biyosidal Ürün Uygulama Belgeli Uzman Kadromuz,

*Randevu Saatine %100 Sadık Kalmamız,

*%100 Garantili Uygulama Sözümüz,

*Sağlık Bakanlığından Onaylı İlaç Kullanmamız, 

*Kokusuz İlaç Kullanmamız,

*Jel İlaç Uygulamalarımız,

*Müşteriyi Böcek ve İzolasyon Konusunda Bilgilendirme Sözümüz ve Bu Anlatımlara Vakit Ayırdığımız, 

*İlaçlama Sonrası Kullanılan İlaçların Marka Miktarları ve Uygulama Hakkında Detaylı Rapor Sunmamız,

*Ekonomik Fiyatlarımız,

*Sürekli Müşteri Odaklı Kampanyalar Düzenlememiz,

*Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme Kolaylığımız,

*Günün 24 Saati Hizmet Verebilmemiz,

*Acil Çağrılara En Geç 24 Saat İçinde Müdahale Etmemiz,

 

Sebepleri için bizi tercih edin. Yaşadığınız tüm kötü ilaçlama deneyimlerini unutturacağımıza söz veriyoruz.

Yeni ve Sıradışı bir hizmet için **herANKAlite**

Okunma 15702 defa