TEL : 0 232 256 26 52

İzmir Böcek İlaçlama Fiyatları

İzmir Böcek İlaçlama Fiyatları İzmir Böcek İlaçlama Fiyatları Anka Böcek İlaçlama

İzmir'de izmir kökenli veya izmir dışından gelen, böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama, fare mücadelesi konularında ruhsatlı ruhsatsız çok firma ile hizmet sunmaktadır. Bu sebeplerden dolayı çok değişken fiyat politikası bu sektörde görülmektedir. Ruhsatlı, belgeli, biyosidal ürün uygulama belgeli çalışanları, ziraat mühendisleri olan vergisini veren ciddi işletmeler ile bu işi merdiven altı yapan kişi yada kişilerce yapılan uygulamalarda fiyat farkı görülsede işin aslı öyle olmuyor. Ruhsatlı bir firmanın verdiği fiyatın yarısını verebilen merdiven altı çalışan kişileri tercih etmeniz Başta kar gibi gözüksede, sorun giderilmediği zaman tekrar ulaşma imkanınızın az olduğu bu kişilerce yapılan ilaçlama bedelini çöpe atmış oluyorsunuz. Sadece bununlada kalmıyor, Ruhsatlı hiç bir firma sizin evinize, iş yerinize, yaşam alanınıza sağlığa zararlı olan tarım ilaçlarından sıkmayacaktır. Personellerin sağlık durumlarına kadar Sürekli denetlemelerden geçen, kullandığı ilaçların çöplerinin bile kontrol altında tutulduğu firmalar ile Bu işi sadece ek gelir olarak gören kişilerin yaptığı ilaçlamalar ve kullandıkları ilaçlar arasındaki fark sevdiklerinizin sağlığı olacaktır. 

Bilinçsizce yapılan uygulamalar ve ilaçlamalar yüzünden sorun yaşamamanız adına mutlaka ruhsatlı firmaları tercih edin ve gelen ekibin biyosidal ürün uygulama belgelerinin olup olmadığını kontrol edin. Biz geldik hadi ilaç sıkıyoruz demelerinden önce sorunun kene, hamamböceği, karınca, sinek, tahtakurdu, tahtakurusu, pire, gümüşçük, güve, kemirgen, sürüngen olup olmadığına ve türünün tespit edilip ona göre uygulamalar yapmalarına özellikle dikkat edin. Mutlaka garanti belgenizi isteyin, ruhsatlı firmaları tercih etmenizdeki en büyük avantaj size geri dönüş yapmaları olacaktır. Sevdiklerinizi korumak ve mağdur olmamak adına daha dikkatli davranılmalıdır. Elbette günümüzde ucuz olsun ekonomik olsun algısı her şey de olduğu gibi maalesef sağlık sektörlerinde de var. Salyası yada bacaklarıyla taşıdığı Hastalık yayan bu böcekler ile mücadelede kaliteye önem vermeniz dileği ile..

Haşere ilaçlama, Böcek ilaçlama Böceğin türü yada gidilecek olan mesafe, mekanın büyüklüğüne, böceğin cinsi itibari ile tekrar sayısı ve çeşitli kampanyalara göre değişiklik gösterebilir. Fakat her firmanın ortak fiyat politikası tek daire ilaçlaması ücretinin Eklenen her dairede düşmesidir. Tek daire ilaçlaması yerine apartmanınızdaki komşularınızı ikna etme durumunda fiyatları yarıya indirebilirken, Apartmanınızı komple ilaçlatarak tek daire ilaçlama için vereceğiniz ücretin neredeyse 5'te 1'ini verebilecek indirime ulaşabilirsiniz. Gıda işletmelerinde ise tek seferlik uygulama yerine sözleşme yaparak aylık periyodik uygulamalar ile işletmenizi çok daha uygun fiyatlara istenilen hijyenik koşullara taşıyabilirsiniz.

Anka pest control olarak güzel izmirlilere en güzel kampanyamızı fırsat35.com ve armut.com iş birliği ile yapmaktayız. En ucuz haşere, böcek ilaçlaması kampanyamız için bize fırsat35 üzerinden aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://www.firsat35.com/detay/3725/anka-ilaclama-ve-pest-kontrolden-hasere-ilaclama-hasereleri-belgesellerden-takip-edin-gunluk-hayatinizda-degil

Yada armut.com işbirliğimiz ile En ucuz haşere, böcek ilaçlaması kampanyamız için 76 izmir haşere ilaçlama firmaları arasından en iyi 10 firma arasında da 1. olan Anka pest control'ü aşağıdaki linki tıklayarak ta seçebilirsiniz.

http://armut.com/izmir-hasere-ilaclama

 

Anka pest control ve çevre sağlığı hizmetleri bir izmir haşere ilaçlama firmasıdır. Resmi fecebook sayfamız olan Anka böcek ilaçlama sayfamızdan güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını takip edebilirsiniz. Web sayfamız olan ankailaclama.com üzerinden yada haşere ilaçlama nın özel telefonu olan ALO ANKA yı tuşlamanız yeterli. (256 2652-ALO ANKA)

Yeni nesil Sıradışı bir İzmir Haşere ilaçlama firması

*Güler yüzlü hizmet,

*Garantili uygulamalar,

*Sağlık bakanlığından onaylı ilaçlar, 

*Ücretsiz keşif,

*Biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadro,

*Randevu saatine %100 sadık kalma,

*Müşteriyi böcek ve izolasyon konusunda bilgilendirme, 

*İlaçlama sonrası Kullanılan ilaçların marka miktarları ve uygulama hakkında detaylı rapor sunma,

*Ekonomik fiyatlar,

*Sürekli müşteri odaklı kampanyalar,

*Kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı,

*Günün 24 saati hizmet verebilmek,

*Sayısız müşteri yorum ve memnuniyetleri,

*Kokusuz ilaçlar,

*Jel uygulamaları,

*6 ay içinde tekrar görülebilecek tek bir Haşere için ücretsiz ilaçlama garantisi,

*Acil çağrılara en geç 24 saat içinde müdahale,

Bildiğiniz tüm ilaçlamaları unutun Yeni ve Sıradışı bir hizmet için **herANKAlite**

Çok yakında Türkiye de ilk ve tek olucak uygulamamız ve kampanyamız için geri sayım başladı, Takip etmeye devam edin!

Okunma 3459 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.