Sonunda Tatlısını da Yaptılar!
TEL : 0 232 256 26 52

Sonunda Tatlısını da Yaptılar!

Açlık ile mücadele de beslenmeyi desteklemek için alternatif besin kaynağı olarak Birleşmiş Milletler (BM) böcekleri öneriyor. Aslında çin de günlük tüketilen alternatif olmayan besin kaynaklarından biridir böcek menüsü. Çin'nin başkenti turistik Pekin'de Akrep ve örümcek çeşitleri, salyangoz, kırkayak, çıyan, hamamböceği, çekirge, ipek böceği, deniz böcekleri ve daha bir çok bölgesel böcek şişe dizilerek, şiş kebap olarak servis ediliyor. Ortalama 2 liradan 15 liraya kadar satış fiyatı olan şişlerde tazelik çok önem taşıyor bu yüzden müştterinin önünde canlı olarak pişirilmekte. Zehirsiz akrebi tadanlar bunu kuyruk yağına benzetiyorlar. Kimileri gerçekten sevdiğinden kimileri ise sadece meraktan satın alıyor. Bu haşere ve böceklerde zengin demir, magnezyum, fosfor, manganez, selenyum ve çinko kaynağı olduğu ifade ediliyor. Artık lolipop gibi şekerlemeler ve abur cuburlarda da yerini alan haşerelerin bizim için imkansız gibi gözüksede ciddi alıcıları var.

Okunma 5114 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69