Baykuş Güvesi
TEL : 0 232 256 26 52

Baykuş Güvesi

Baykuş Güvesi Baykuş Güvesi Anka İlaçlama

Dünyadaki en büyük güve türlerinin arasında yer alan, Bilimsel olarak Brahmaea Hearseyi olarak bilinen baykuş güvesi, Burma, Çin ve Filipinlerin bazı bölgelerinde bulunan büyük bir güve türüdür. 20 santimetre ye kadar uzanan bir kanata sahiptir. Güveler kelebeklerden çok daha önce evrimleşti, 190 milyon yıllık fosiller bulundu. Her iki tür lepidoptera da çiçekli bitkilerle birlikte evrimleştiği düşünülür, çünkü en modern türler hem yetişkinler hem de larvalar olarak çiçekli bitkilerle beslenirler. Bazı güveler, özellikle de tırtılları, dünyanın birçok yerinde önemli tarımsal zararlılar olabilir. 

Bir çok kelebek, larvaları, yün veya ipek gibi doğal proteinli liflerden yapılmış giysiler ve battaniyeler gibi kumaşları yiyen zararlı olarak kabul edilir. Bazı suni elyafları içeren karışık malzemeleri yemeleri daha az olasıdır. Ardıç ve sedir, lavanta veya diğer doğal yağlarla odun kokusu tarafından püskürtülebileceğine dair bazı haberler var; Bununla birlikte, birçoğu bunun istilayı önleme olasılığı olmadığını düşünüyorlar. Naftalin daha etkili kabul edilsede, insan sağlığına etkileri konusunda endişeler vardır. Evinizin dolabında mutfağınızda türlerin çeşitliliğine göre rahatlıkla güve görebilirsiniz.

Ama bu görüntüsü mükemmel olan baykuş güvesini görmek istiyorsanız, doğu Kuzey Amerika, Orta Amerika boyunca ayrıca, Küba'nın büyük Karayip Adaları, Hispaniola, Jamaika ve Porto Riko'da da bulunur. Ayrıca Bermuda ve Galapagos Adaları'nda da görülmektedir. Baykuş güvesini güzel bulsakta evlerimizdeki tüm akrabalarından kurtulmak için profesyonel haşere ilaçlama firmalarından destek almayı unutmayın. Güve ilaçlaması konusunda bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Okunma 5700 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69