Hangi Ünlü Hangi Böcekten Korkuyor?
TEL : 0 232 256 26 52

Hangi Ünlü Hangi Böcekten Korkuyor?

Ünlülerin Korkuları Ünlülerin Korkuları Anka İlaçlama

Ekranlardan hayranlıkla izlediğimiz ünlü isimlerin nelerden korktuklarına çok şaşıracaksınız. Böcek korkuları olanlardan, en tuhaf korkulara kadar işte ünlülerin fobileri.

Nicole Kidman: Filmlerde king kong la bile içli dışlı olan ünlümüzün en büyük korkusu kelebekler, Bu korkusunu yenmek için bir keresinde tüm cesaretini toplayarak Kelebek sergisinin olduğu bir müzeyi dolaşmaya karar versede başaramamış. Bu korkusu öyle büyükmüş ki evinin giriş kapısında kelebek olsa evine giriş yapamazmış.

Scarlett Johansson: Güzelliği ve korkusuz aksiyon filmleri ile göz dolduran ünlümüzün en büyük korkusu Hamam böcekleri. Bu korkusunun kaynağının Bir sabah uyandığında yüzünde bir hamam böceğinin dolaştığını görmesi ve aynı zamanlarda ayakabısının içinden çıkması ile O günden beri en büyük korkusunun hamam böcekleri olduğunu açıklamış. 

Justin Timberlake: Genç kızların gözdesi, Pop müziğin güçlü sesi Justin Timberlake yılan, örümcek ve köpek balığından çok korkuyormuş.

Megan Fox: Güzel oyuncunun korkusu halka açık yerlerde tuvaleti kullanmak. Bunu da şöyle açıklıyor Fox: "Her ne zaman biri tuvaleti kullansa ve sifonu çekse bütün bakteriler havada uçuşuyor. Bu bakteriler de bir şekilde size ulaşıyor."

Woody Allen: Korkmadığı şey yok. Gezegendeki her şeyden korkuyor demek hiç de yanlış olmaz. Hatta uzay boşluğundaki diğer tüm gezegenlerdeki her şey de diyebiliriz. İşte Allen'ın fobilerinden örnekler: Böcekler, Güneş ışığı, köpekler, parlak renkler, yükseklik, dar odalar, kalabalıklar, çocuklar ve kanser.

Keanu Reeves: Her filmi ile hayran kitlesini arttıran sinemanın karizmatik aktörü Keanu Reeves, sadece karanlıktan korkuyor. 

Uma Thurman: Güzel oyuncunun kapalı yerde kalma korkusu var. Uma, "Kill Bill"deki tabut sahnesinin çekimlerinde ecel terleri dökmüş.

Orlando Bloom: Yüzüklerin efendisi efsanesinin en yakışıklı Elf'i  en büyük korkusunun domuzlar olduğunu açıklamış.

Alfred Hitchcock: Sinema seyircisini germeyi çok seven beyazperdenin efsane yönetmenlerinden Alfred Hitchcock ise hayatta olduğu sürece en çok neden korkmuş biliyor musunuz: Yumurtadan.

Stephen Spielberg: Efsanevi yönetmen Stephen Spielberg böceklerden korkuyor.

Yaşam alanlarımızda sıklıkla görebileceğimiz böcek türlerinden korksakta dünya üzerinde insanlıktan çok daha uzun zaman önce hüküm sürdüklerini unutmamak gerekiyor. 

 

Okunma 3034 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69