KURUMSAL

KURUMSAL (3)

Alt Kategoriler

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Hizmet Verdiğimiz İlçeler (5)

İzmir Böcek İlaçlama Firması, Anka Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak İzmir'in her ilçesine hizmet vermekteyiz. Başta merkez ilçe Konak olmak üzere, İzmir Merkez İlçeleri, Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar, Karşıyaka Narlıdere ve çevre ilçeleri Aliağa, Bayındır, Beydağ, Çeşme, Dikili, Foça, Güzelbahçe, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla da da böcek ilaçlama, haşere ilaçlama ve pest kontrol hizmeti vermekteyiz. Yine ilçelerin yanısıra özellikle İzmir merkezinde toplanmış önemli semtleride semt sayacak olursak, Hatay, Üçkuyular, Göztepe, Üçyol, Çamdibi, Çınar, Altındağ, Işıkkent, Özkanlar, Ayakkabıcılar sitesi, MTK sitesi, Basın Sitesi, Eşrefpaşa, Tınaztepe, Mavişehir, Atakent, Bostanlı semtleri için de böcek ilaçlama hizmetimizi uzman ekiplerimiz ve ilk günkü heyecanımız ile yapmaktayız.
Devam...

İzmir gibi Akdeniz iklimi yaşayan bölgelerde ilaçlama ve haşere kontrolü tahmin edileceği gibi gerçek bir mücadeledir.

Yörenin deniz ile olan bağlantısı da özellikle kara sinek ve sivrisinek popülasyonlarını ciddi oranda arttırmaktadır. Bir de bunlara kalorifer böceği ( Alman Hamam Böceği ) gibi sıcak ve nemli ortamları seven böcek türleri de ilave edilince İzmir’de bazı ev ve işyerleri tam anlamı ile böcek istilası yaşayabilmektedir.

Gözlemlerimiz ile de söyleyebiliriz ki, yanlış ilaçlama ve yapılan uygulamalar bu felaketin boyutlarını İzmir sakinleri için devasa hale getirebilmektedir.

İzmir’e büyük sıkıntı yaşatan özelikle 3 tür haşere vardır.

1) Karasinek

Ev sinekleri de olarak bilinen karasinekler etrafında dolaşırken gerçek bir sıkıntıdır. Özellikle İzmir gibi gıda işletmelerinin çok yoğun olduğu bir şehir için tam bir kabusturlar. Ancak sadece görsel ve işitsel sıkıntının yanı sıra hastalıkta taşımaktadırlar. Bu yüzden onlardan kurtulmak önemlidir. Kara sinek kontrolü hiçbir zaman kolay değildir. Öncelikle İzmir Anka İlaçlama ve Haşere Kontrol olarak her türlü desteğimizin yanınızda olduğunu bilmenizi isteriz. Çünkü uzman deneyimi olmadan sadece kovarak bu beladan kurtulmanız kolay olmayacaktır.

İlk adım tanımlamaktır. Kara sineklerini, diğer küme sinekleri de dahil olmak üzere diğer sinek türleriyle karıştırmak kolaydır. Farklı sinek türleri benzer görünebilir ancak farklı kontrol yöntemleri gerektirirler.

Sineklerin yumurtalarını yerleştirdikleri yerleri belirlemek çok önemlidir. Verilen çöp kutusu veya bir kase evcil hayvan yemi gibi basit bir şey olabilir. Yetiştirme bölgesi temizlenmeli veya kaldırılmalıdır. Yetiştirme alanı kaldırılmazsa, sinekler bir sorun olmaya devam edecektir.

Bir sonraki adım yetişkin sinekleri ortadan kaldırmaktır. Duruma bağlı olarak sinek yemi, tuzak veya insektisit uygulaması yapılması gerekebilir. İzmir Anka İlaçlama ve Haşere Kontrol bu araçların tamamına sahiptir. Erken yapacağımız bir denetleme ile kara sineklerden kurtulmanız daha kolay olacaktır.

2) Sivrisinek

Özellikle sahil kesimlerinde yaşayan İzmir’liler için azap oluşturmaktadırlar. Sivrisinekler sinir bozucu zararlıdır ve Batı Nil Virüsü, Dang ve Sıtma gibi hastalıkları yayabilir. Sivrisinekler ailenizin sağlığını ciddi olarak tehdit etmektedir. Sivrisinek aktivitesinin sinir bozucu bulguları, dişilerinin uğultusu ve ısırıklarıdır. İnsanlar, bu hafif tahrişten şiddetli iltihaplanma ve şişme kadar değişen ısırıklara karşı reaksiyon gösterirler.

Sivrisinekten kurtulma, genellikle kaynak azaltma ve ayrıca gerektiğinde kimyasal kontrol ürünlerinin kullanımı ile bütünleşik bir çabadır. Sivrisinekler suda geliştiğinden kaynak azaltma, sivrisinek yetiştiriciliği için uygun su kaynaklarını hedeflemekte ve ortadan kaldırmaktadır. Kaynak azaltma, sivrisinek tedavisine daha etkili bir şekilde uzun vadeli bir yaklaşım olduğundan, sivrisinek tedavi planı, kaynak azaltma işlemini desteklemek için kimyasal ürünler kullanmayı gerektirebilir.

3) Kalorifer Böceği – Alman Hamam Böceği

Alman hamamböceği, dünya çapında bir sorundur. Yetişkinleri, başlarının hemen arkasında pronotum da bulunan ve 13-16 mm uzunluğa kadar büyüyen iki siyah yatay çizgili açık kahverengi veya ten rengi ile kolayca tanınırlar. Çok daha küçük genç veya nimfler, neredeyse siyahtır, başın arkasındaki siyah şeritler de vardır.

Sıcak ortamlarda, açık havada yaşama kabiliyeti olmasına rağmen, Alman hamamböceği, daha nemli alanları tercih eder. En yaygın olarak kapalı alanlarda bulunurlar. Evlerde bu böcekler tipik olarak mutfaklarda ve banyolarda bulunur, ancak yiyecek ve nem varsa kullanılabilir bir evin diğer alanlarına da taşınır.

Alman hamamböcekleri her durumda çok fazla yavrularlar. Amerikan hamam böceğinden daha küçük boyları, insanlardan huzurlu bir şekilde saklanmalarına izin verir ve insan yaşam alanlarında da doğal yırtıcılara sahip değildirler. Bu nedenlerden dolayı, Alman hamamböceği popülasyonları hızla büyümekte ve profesyonel tedaviye ihtiyaç duymaktadır. Özellikle yanlış ilaç kullanımı bu istilayı çok hızlı bir şekilde arttırmaktadır. Mutlaka profesyonel bir yardım almak gerekir. Anka İlaçlama ve Haşere Kontrol ü aradığınız takdirde daha detaylı bir inceleme ile kesin çözüm şansınız artacaktır.

İzmir, böcek İlaçlama ve haşere kontrolünde iklim ve coğrafi konumundan dolayı zor bir şehirdir. Bu başlıca zararlıların yanı sıra pire, uyuz, karınca gibi böcek sorunları yaşadığı gibi fare, sıçan gibi kemirgenler ile de büyük problemler yaşamaktadır.

İklim özelliklerinden dolayı ihmal etmeden alacağınız erken uzman görüşü hayatınızı bir belgesele çevirmeden yaşamanızı sağlayacaktır.

Anka İlaçlama ve Haşere Kontrol uzmanlarımız ile daima yanınızda olacaktır.

Eviniz, iş yeriniz İstenmeyen böcek, haşere istilasına uğramış olabilir. Ben çok temizim bizim evde böcek olmaz inanışı tamamen yanılgıdır. Haşere ve böcekler apartman içindeki herhangi bir aktivite görülen daireden sizin dairenize geçiş yapabilir. Su giderleri çatlaklar arasında rahatlıkla yemek aramak için dolaşan bu canlılar ile karşılaşmak herkesin başına gelebilir. Türkiye ikliminin sıcak ve ılıman bir yapıya sahip olması yılın 12 ayında farklı haşereler ile mücadele etmemizi sağlıyor. 

 

Yaşam alanınızı, yürüyen, uçan  haşere ve böceklere karşı ilaçlatmaya karar verdiğiniz zaman Önceliğiniz Halk sağlığından çalışma ruhsatlı firmalar ve çalışanlarının özel eğitimler ile aldığı biyosidal ürün uygulama belgelerinin olmasına dikkat edin. Her ne kadar kullanılan böcek ve haşere ilaçları Dünya sağlık örgütü (WHO) tarafından onaylı ilaçlar olsada, sonuçta evinize kimyasal ilaçlar sıkılıyor. Merdivenaltı yada ruhsatsız kişilerce yapılan uygulamalar ile sevdiklerinize zarar vermeyin. Seçtiğiniz firmanın ruhsatlı olması Sürekli denetlendiği ve evinize tarım ilaçlarını sıkmayacağı anlamına gelir. Sadece firma ile de bitmiyor uygulamayı yapan kişilerin de biyosidal ürün uygulama belgelerini kontrol edin. Eğitim almamış bilinçsizce yapılan uygulamalar yüzünden, yaşam alanınızdaki haşere ve böceklerden kurtulmak yerine onları çoğaltabilir yada ilaçlara karşı dirençlerini de arttırabilirsiniz. 

 

Her haşere nin yaşam ve üreme döngüleri farklıdır, dolayısı ile mücadelesindeki uygulamalar da farklılık gösterir. Bir türü yok etmek için uygulanan yöntem ve ilaçlar öteki türü çoğaltabilir. Her meslekte bir işi daha uygun fiyata yapabileceğini söyleyen birirlerini bulabilirsiniz ve bu pişmanlık getirebilir. Ruhsatsız firma, kişi yada kurumların sadece böceklerinizden sizi kurtaramaması bir yana bağlı oldukları hiç bir kurum olmadıkları için tekrar aradığınız da ulaşma şansınızda tamamen kadere bağlı olabilir. Bir başka yanılgı ise Evimi ilaçlattım 5 yıl böcek görmedim dir. Eğer 5 yıl böcek görmediyseniz sizi evden uzaklaştırılarak yapılan tarım ilaçları ile evinize zehir sıkılmıştır. Bu tip yasaklı ilaçların bazıları topraktan 40 yıl çıkmayan ilaçlardır. Evinizi Yaşam alanınızı en önemlisi çocuklarınızı bu tip uygulama ve zehirlerden uzak tutmanın yolu ruhsatlı firmaları tercih etmenizdir. Hiç bir ruhsatlı firma bu tip uygulamalar da bulunmaz.

 

Günümüzdeki haşere ve böcek ilaçları kokusuz olup evinizi size terk ettirmek zorunda bırakmaz. Önlem amaçlı astım rahatsızlığı yada evcil hayvanı olanlar dışında ilaçlama sırasında ve sonrasında evde durabilirsiniz. Anka pest control bir izmir haşere ilaçlama ve çevre sağlığı firmasıdır. Yürüyen ve uçan her türlü haşere, böcek, fare, yılan ilaçlaması ve mücadelesinde 7 gün 24 saat sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz. Anka böcek ilaçlama facebook sayfamızdan da birbirinden ilginç haber ve yazılarımızı takip edebilirsiniz.

 

*Güler yüzlü hizmet,

*Garantili uygulamalar,

*Sağlık bakanlığından onaylı ilaçlar, 

*Ücretsiz keşif,

*Biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadro,

*Randevu saatine %100 sadık kalma,

*Müşteriyi böcek ve izolasyon konusunda bilgilendirme, 

*İlaçlama sonrası Kullanılan ilaçların marka miktarları ve uygulama hakkında detaylı rapor sunma,

*Ekonomik fiyatlar,

*Sürekli müşteri odaklı kampanyalar,

*Kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı,

*Günün 24 saati hizmet verebilmek,

*Sayısız müşteri yorum ve memnuniyetleri,

*Kokusuz ilaçlar,

*Jel uygulamaları,

*6 ay içinde tekrar görülebilecek tek bir Haşere için ücretsiz ilaçlama garantisi,

*Acil çağrılara en geç 24 saat içinde müdahale,

Bildiğiniz tüm ilaçlamaları unutun Yeni ve Sıradışı bir hizmet için **herANKAlite**

Tüm yaşam alanlarında sıklıkla görülen uçan, yürüyen haşere ve kemirgenler insanları doğrudan rahatsız ederek, gıda maddelerini tüketerek veya ekonomik değeri olan ürün ve ekipmanlara zarar vererek olumsuzluklara neden oldukları gibi, tehlikeli ve bulaşıcı hastalıkların taşınmasında da aktif rol oynarlar.

Bilindiği gibi Türkiye ikliminin sıcak ve ılıman yapıya sahip olması 12 ay süresince farklı haşerelerin üremeleri ve yaşantılarını sürdürebilmeleri için önemli bir etkendir. Bu nedenlerden dolayı söz konusu olan bu zararlılarla etkin bir mücadele Bu canlıların biyolojilerini, davranış biçimlerini ve üreme-yaşam döngülerini çok iyi bilmekle gerçekleşebilmektedir.

ANKA  pest control ve çevre sağlığı hizmetleri olarak Haşere mücadelesi ve çevre sağlığı alanında vereceğimiz hizmetlerle bu konudaki sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz.

Şirketimiz ile irtibata geçmeniz durumunda sizin belirliyeceğiniz gün ve saatte işletmenizde uzman ekibimiz ön keşif yapıp mevcut zararlıların tespiti ile popülasyonuna göre uygun pestisit ve metotlar belirleyip size en sağlıklı yaşam alanını en uygun fiyatlarla sunacaktır.

Niçin ANKA'yı Tercih Etmelisiniz?

*İzmir'in En Çok Olumlu Müşteri Memnuniyeti Yorumu Alan İlaçlama Firması Olmamız,

*Güler Yüzlü Hizmetimiz,

*Ücretsiz Keşif Yapmamız,

*Biyosidal Ürün Uygulama Belgeli Uzman Kadromuz,

*Randevu Saatine %100 Sadık Kalmamız,

*%100 Garantili Uygulama Sözümüz,

*Sağlık Bakanlığından Onaylı İlaç Kullanmamız,

*Kokusuz İlaç Kullanmamız,

*Jel İlaç Uygulamalarımız,

*Müşteriyi Böcek ve İzolasyon Konusunda Bilgilendirme Sözümüz ve Bu Anlatımlara Vakit Ayırdığımız,

*İlaçlama Sonrası Kullanılan İlaçların Marka Miktarları ve Uygulama Hakkında Detaylı Rapor Sunmamız,

*Ekonomik Fiyatlarımız,

*Sürekli Müşteri Odaklı Kampanyalar Düzenlememiz,

*Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme Kolaylığımız,

*Günün 24 Saati Hizmet Verebilmemiz,

*Acil Çağrılara En Geç 24 Saat İçinde Müdahale Etmemiz,

Sebepleri için bizi tercih edin. Yaşadığınız tüm kötü ilaçlama deneyimlerini unutturacağımıza söz veriyoruz.

Yeni ve Sıradışı bir hizmet için **herANKAlite**

Misyonumuz

*Kalite ve hizmet anlayışı ile müşterilerimizde güven oluşturarak tercih edilen kalıcı bir marka olmak

*Rekabetçi üstünlüğü mevcut değerlerimize bağlı kalarak sağlamak.

 

Vizyonumuz

*Firmamızın ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

 

Uygulamalarımız çözüm odaklı olup Haşerelerin tespiti ve imhası için haşere ve kemirgenlere karşı istasyonlar yerleştirilip. Sıvı ve jel uygulamalar yapılacaktır. Duruma göre ultrasonik cihazlar ile desteklenecektir. Detaylar ve uygun fiyatlarımız için irtibat numaralarımız.

 

Yönetim ve Koordinatör
Arzu Yüksel Sevindik : 0 543 415 01 69

Mesul Müdür Ziraat Mühendisi
Meray Meral : 0 232 256 26 52

Biyosidal Ürün Uygulama Ekip Sorumlusu
Gökhan Sevindik : 0 545 593 11 21