Süleymancık
TEL : 0 232 256 26 52

Süleymancık

Süleymancık Süleymancık Anka İlaçlama

Bir çok sürüngenin aksine pestisitlere karşı çok dirençlidirler. Yırtıcı hayvanların bulunduğu yerlerde az avcılığa maruz kalmasının bir sonucu olarak ve ayrıca insan evlerinin çatlaklara ve görünmeyen alanlarına, örneğin duvarların içine sığınma eğilimine bağlı olarak insan yerleşimine olan güven, kemirgenlere benzer biçimde çoğalmalarına katkıda bulunmuştur.

Akdeniz ev kertenkelesi, hemidactylus turcicus (Hemidactylus frenatus'u ile ortak ev kertenkelesi olarak bilinen Asya türü Hemidactylus frenatus'u ile karıştırılmamalıdır) bilimsel adı, Akdeniz'in ortak coğrafyası olup, dünyanın birçok yerinde yayılmıştır. Aynı zamanda, yaygın olarak Latince adına temsil edilen Türk kertenkelesi olarak anılır. Nadiren 15 santimetre (5.9 inç) uzunluğunda olan, elips şeklinde, kapaksız gözlü, kuyruklu çizgili, çoğunlukla çizgili, mor renkli veya koyu renkli tenli, böcek öldürücüdürler. Karnı veya alt kısımları yarı saydamdır. Türlerin tanıtıldığı ülkelerde alışkanlıkları ve küçüklüğü nedeniyle zararsız olarak kabul edilirler. Diğer hayvanların popülasyonlarını nadiren tehdit eder.

Tamamen yarı saydam olabilirler. Bazıları daha koyudur. Kaçarken genellikle karanlık ararlar. Tekil olarak veya 2'den 5'e kadar değişen bir grupta görülebilirler. Zehir taşımamasının yanı sıra, tabiatına uygun yaşadığında da özellikle geceleri ortaya çıkarak sivrisinek ve böcekleri yiyerek yaşam alanına katkı sağlamaktadır. Bu özelliği ile de, biyolojik silah özelliği taşımaktadır. Süleymancık, kapalı yerlerde ortaya çıktığında, çok zor duyulabilecek ince ve tiz sesler çıkartmaktadırlar. Varlığını hissettirdiği ender özelliklerden biri de, çıkardığı bu seslerdir. Bunun dışında, herhangi bir rahatsız edici yanı ya da zararlı bir özelliği yoktur.

Evinizde Süleymancığı çeken böceklerin yuvalarını ve yaşam alanlarını temizlemeniz kökten çözüm olacaktır. Dolayısıyla hem Süleymancık sürülerinden hem de onların beslenmesine yarayan böcek yuvalarından tamamen kurtulmak için en etkili yöntem ilaçlamadır. İlaçlama firmaları böceklerin türlerine göre yaşam alanlarını tespit etme yeteneğine sahip, uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Üstelik her böcek için kullanılan zehirli ilaç türü farklıdır. Bu konudaki en derin bilgiye de ilaçlama firmaları sahiptir. Yeterli izolasyonyon ve diğer böceklere karşı etkili bir haşere ilaçlama sonrası evinizde süleymancık görmezsiniz. 

Okunma 17446 defa

Ortam

Anka ilaçlama Süleymancık

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69