İzmir ilaçlama da Neden Anka Diyor?

Neden Anka Neden Anka Anka İlaçlama

Başka hizmetiniz var mı dedirten firma olarak neden en çok tercih edilenler arasındayız, Hadi Sayalım!

SİGORTA: Anka, izmir böcek ilaçlama ve çevre sağlığı hizmeti olarak Üçüncü şahıslara karşı mali mesuliyet sigortası ile  zehirlenme yada olası ekipman zararlarına karşı 100.000TL ye kadar müşterilerimiz sigorta kapsamımızdadır.

GARANTİ: Yapılan uygulama sonrası görülebilecek tek haşere ve böcek ihbarı üzerine 24 saat içinde ücretsiz ilaçlama.

ÜCRETSİZ KEŞİF: Her haşere nin yaşam ve üreme döngüleri farklıdır, dolayısı ile mücadelesindeki uygulamalar da farklılık gösterir. Bir türü yok etmek için uygulanan yöntem ve ilaçlar öteki türü çoğaltabilir. Bu nedenle ilaçlama talebinde bulunan tüm müşterilerin yaşam ve kullanım alanları için uygun ilaç ve uygulamalar tespit edilip müşteriye bilgi verilir. Sadece bilgi için gelen çağrılar ve keşif için ücret talep edilmez.

RANDEVU SAATİNDE 30 DAKİKA KURALI: Ortak müştereklerde buluştuğumuz takdirde sizlerin çalışma saatleri ve programınıza uygun olarak düzenleyeceğimiz programla uygulamamız yapılır. Bu programda belirlenen saatlere şirketimiz sadık kalır. Randevu saatinde 30 dakikalık gecikme olması halinde ilaçlamadan ücret talep edilmez.

KOKUSUZ İLAÇLAR: Standart böcek ilaçlaması, yürüyen uçan haşereler için yaşam alanlarınıza kokusuz ilaçlar ile sıvı uygulama yapılır. İlaçlama sırasında yada sonrasında yaşam alanınızı terk etmek yada öncesi ve sonrasında hazırlık yapmak zorunda kalmazsınız. (İstisnai durum, böcek ve haşereler için kokulu ilaç kullanılması gerekirse uzmanlarımız sebebini müşteriye aktarıp gerekli izni alabilir)

JEL UYGULAMALAR: Mutfak ve İçinde gıda olan kiler gibi dolap, oda, çekmece vb. gibi haşerenin en yoğun olduğu yerler ile çatlak yarıklara jel uygulaması yapılır. Bu uygulama hem alman hamamböceği için en doğru uygulama olup, hemde sıvı teması olmadığı için size mutfak araç gereçlerinin yerini değiştirme zorunluluğundan kurtarır.

İZOLASYON BİLGİSİ: Müşteriye böcek ve haşerelerin muhtemel geçiş yolları, yaşam alanlarına geliş bölgeleri gösterilip gerekli izolasyon hakkında bilgi verilir. Gerekli durumlarda bizzat müdahale edilir ücret talep edilmez.

SAYISIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE YORUMLARI: İş birliği yaptığımız  iş dünyasının önemli hizmet sitelerindeki müşteri yorumlarımız google ve sosyal medyadaki sayısız yorum ve müşteri memnuniyetleri ile her gün büyüyen bir aile oluyoruz.

EKONOMİK FİYATLAR: Rekabetçi üstünlüğü mevcut değerlerimize bağlı kalarak sağlarken bir çok kampanya ve indirimler ile izmirliler ile buluşuyoruz. Sizin için en uygun fiyat ve uygulamalar için iletişime geçin.

TEKNOLOJİ: Firmamız, ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak için her an araştırma yaparak ve sözleşmeli çalıştığı gıda işletmelerine ücretsiz ultrasonik cihazlar ile sinek tutucu (EFK) temin ederek fark yaratıyor.

SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLI İLAÇLAR: Kullanılan tüm böcek ve haşere ilaçları Dünya sağlık örgütü (WHO) tarafından onaylı ilaçlardır. Evinize tarımda kullanılan zararlı kimyasal ilaçları sıkan merdivenaltı yada ruhsatsız kişilerce yapılan uygulamalar ile sevdiklerinize zarar vermeyin.

UZMAN KADRO: Biyosidal ürün uygulama sertifika ve belgelerine sahip kadromuz, uygulama alanlarımızın çeşitliliği itibari ile sayısız alan ve böcek türü ile mücadele etmiş eğitimli personellerden oluşmaktadır.

EK1 BELGESİ:  İlaçlama sonrası Kullanılan ilaçların marka miktarları ve uygulama hakkında detaylı belge, Yapılan tüm çalışmalar ilaçlama sonrasında raporlanıp müşteriye teslim edilir.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME: Anka Pest Control, Kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı ile de size en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

KAMPANYALAR: Sürekli müşteri odaklı kampanyalar ile hizmet veren Anka ilaçlama yerel ve ulusal sosyal sitelerdeki kampanyaları ile izmirliler ile buluşmaya devam ediyor.

24 SAAT HİZMET: 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile haftanın her günü, günün her saati hizmet alma özgürlüğünüze saygı duyarak çalışıyoruz. 

ACİL ÇAĞRI: Yapmış olduğumuz, Periyodik yada tek seferlik ilaçlama fark etmeksizin, gelen her acil çağrıya en geç 24 saat içinde müdahale etme garantisi.

GÜLER YÜZLÜ HİZMET: İşini severek yapmanın vermiş olduğu keyif ve aşkla sayısız müşteri memnuniyetine kavuşan Anka Pest Control, ilaçlama yaparkende güler yüzlü olunabileceğini gösterip Başka hizmetiniz de varmı dedirten bir firma.

İZMİR VE TÜRKİYE GENELİNDE BİRİNCİLİK: Türkiye de birçok ödüle sahip, iş dünyasında ülkemizi uluslararası düzeyde temsil eden armut armut.com tarafından

Türkiye genelinde haşere ilaçlama alanında 472 firma arasından seçilen en iyi 25 firma listesinin 1. sırasında

Türkiye genelinde böcek ilaçlama alanında 290 firma arasından seçilen en iyi 25 firma listesinin 1. sırasında

İzmir haşere ilaçlama ve izmir böcek ilaçlama alanlarında da sayısız müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilenler arasında artık Anka Pest Control Haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetleri olarak olarak ilk sıradayız.

Yapılan tüm metot ve uygulamalar, Acil çağrılar, Elektronik cihazlar ANKA PEST CONTROL ile anlaştığınız ilaçlama hizmet bedelinin içindedir, ekstra bir ücret talep edilmez. 

İnsan, evcil hayvan ve kültür bitkilerinin zararlılarından olan böceklerin, bunlara karşı savaşta kullanılan insektisid dediğimiz böcek öldürücü zehirli kimyasal bileşiklere karşı zamanla dayanıklı hale geldiği günümüzde üzerinde en çok durulan ciddi konu ve sorunlardan birisi doğru ilaçlamadır. Bunun için önce, dayanıklılığın anlamını daha açık bilmek gerekmektedir. Bir uygulamacı veya yetiştiriciye göre dayanıklılık, herhangi bir zararlı böceğe karşı kullanılan bir ilacın daha önceki etkili durumunu devam ettirmemesi yani etkisiz kalması manasını ifade eder. Bilimsel olarak ise, bir zararlı böcek türü bireylerinden yavrularına kalıtsal olarak geçmiş ve zehirli kimyasal bileşiğe karşı koyabilme yeteneğinin kazanılmış olmasıdır. Tehlikeli ve bulaşıcı hastalıkların taşınmasında da aktif rol oynayan ve Türkiye ikliminin sıcak ve ılıman yapıya sahip olması nedeni ile 12 ay süresince farklı haşerelerin üremeleri ve yaşantılarını sürdürebilmeleri için önemli bir etken olmasından dolayı söz konusu olan bu zararlılarla etkin bir mücadele Bu canlıların biyolojilerini, davranış biçimlerini ve üreme-yaşam döngülerini çok iyi bilmekle gerçekleşebilmektedir. Anka pest control ve çevre sağlığı hizmetleri olarak Haşere mücadelesi ve çevre sağlığı alanında vereceğimiz hizmetlerle bu konudaki sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz.

İzmir ilaçlama için bir numarayı unutmasın diye tüm numaraları kaldırdık. Haşere ve Böcek ilaçlama için İzmir ALO ANKA yı tuşluyor.

TEL: 0232 (ALO ANKA)

Okunma 7534 defa