Böcek ilaçlaması, Haşere ilaçlaması, İzmir de Anka, armut.com da
TEL : 0 232 256 26 52

Böcek ilaçlaması, Haşere ilaçlaması, İzmir de Anka, armut.com da

Türkiye de birçok ödüle sahip, iş dünyasında ülkemizi uluslararası düzeyde temsil eden armut armut.com tarafından Türkiye genelinde haşere ilaçlama alanında 472 firma arasından seçilen en iyi 25 firma listesinin 1. sırasında, http://armut.com/hasere-ilaclama Türkiye genelinde böcek ilaçlama alanında 290 firma arasından seçilen en iyi 25 firma listesinin 1. sırasında, http://armut.com/bocek-ilaclama  izmir haşere ilaçlama ve izmir böcek ilaçlama alanlarında da sayısız müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilenler arasında artık Anka Pest Control Haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetleri olarak olarak ilk sıradayız. 

Haşere ilaçlama izmir ve çevresinde herANKAlite ile buluşmaya devam ediyor. Anka pest control olarak etkinliğimizi ve verimliliğimizi arttırmak amacıyla teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerimizi sürekli geliştirerek, tamamen müşteri memnuniyeti ve referanslar ile büyümeye devam ediyoruz. Böcek ilaçlama izmir de yepyeni bir hizmet ile tanıştı, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadromuz, garantili ilaçlama, kullanılan ilaçların marka ve miktarlarını rapor halinde sunma, en uygun fiyatlar, kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı, ücretsiz keşif, acil çağrılara 24 saat içinde müdahale, güler yüzlü hizmet, genç ve dinamik kadro ile izmir ve çevresine herANKAlite yi sunuyoruz. Türkiye de ilk ve tek olucak uygulamamız ve hizmetimiz için gün sayıyoruz, lütfen takip etmeye devam edin! Büyük güne kadar siz yine de Anka haşere ilaçlama ile Haşere ve kemirgenleri belgesellerden takip edin, Günlük hayatınızda değil! 

Anka pest control ve çevre sağlığı hizmetleri bir izmir haşere ilaçlama firmasıdır. Resmi fecebook sayfamız olan Anka böcek ilaçlama sayfamızdan güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını takip edebilirsiniz. Web sayfamız olan ankailaclama.com üzerinden yada haşere ilaçlama nın özel telefonu olan ALO ANKA yı tuşlamanız yeterli. (256 2652-ALO ANKA)

ARMUT.COM SİTESİ HAKKINDA;

Fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlayan online bir platform Armut.com'a girip ihtiyacınızı yazdığınızda size gelen tekliflerden birini seçip, teklif sahibiyle anlaşıyorsunuz, Fark yaratan girişimcilere destek veren ve dünyada 23 ülkede faaliyet gösteren Endeavor’un düzenlediği Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’yi temsil eden Armut.com Değerlendirme sürecinde American Express, Skype gibi global devlerin üst düzey yöneticilerinin de yer aldığı etkinlikte, Armut.com kurucuları Başak Taşpınar Değim ile Erol Değim Endeavor Girişimcisi olarak seçildiler.

Armut.com CEO’su Başak Taşpınar Değim, global arenada Türkiye’yi başarıyla temsil etmekten ve çok sayıda ülkeden 45 önemli girişimci arasından Endeavor Girişimcisi seçilmekten dolayı gurur duydukları belirterek, “Endeavor sadece en başarılı ve büyüme potansiyeli en yüksek girişimleri seçiyor. Türk insanının güçlü zekasını, girişimci ruhunu ve başarısını dünya çapındaki bir platformda göstermek bizi çok mutlu etti. Daha önce Yemeksepeti ve Çiçeksepeti gibi şirketler bu başarıyı göstermişti. Armut.com olarak biz de onların arasına katılmış olduk. Elbette Armut.com’un bu başarısı bir tesadüf değil; iyi bir strateji, profesyonel bir ekip ve çok emek var. Armut.com, Endeavor ağının katkısıyla sektördeki büyümesini sürdürecek ve marka değerini güçlendirmeye devam edecek” dedi.

Hizmet ihtiyacı olanları, alanında uzman çalışanlar ve kuruluşlarla buluşturan İnternet girişimi armut.com, son bir yılda %700 büyüyerek, birçok sektöre de hareket kazandırdı. Alanında bir ilk olan ve gün geçtikçe daha da geniş ve kaliteli bir "hizmet veren" ağına sahip olan site, lider konumuyla kullanıcıların hizmet aradığı noktada birinci tercih oluyor. Kuruculuğunu ve CEO'luk görevini Başak Taşpınar Değim'in üstlendiği Armut.com üzerinden; yazılım, tasarım, boya, tadilat, nakliye, köpek eğitimi, temizlik, fotoğrafçılık gibi 500'den fazla alanda 25.000'in üzerinde hizmet verene kolayca ulaşılabiliyor.

Okunma 8390 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69