İzmir'de Haşere İlaçlama

Haşere ilaçlama izmir ve çevresinde herANKAlite ile buluşmaya devam ediyor. Anka pest control olarak etkinliğimizi ve verimliliğimizi arttırmak amacıyla teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerimizi sürekli geliştirerek, tamamen müşteri memnuniyeti ve referanslar ile büyümeye devam ediyoruz. Böcek ilaçlama izmir de yepyeni bir hizmet ile tanıştı, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadromuz, garantili ilaçlama, kullanılan ilaçların marka ve miktarlarını rapor halinde sunma, en uygun fiyatlar, kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı, ücretsiz keşif, acil çağrılara 24 saat içinde müdahale, güler yüzlü hizmet, genç ve dinamik kadro ile izmir ve çevresine herANKAlite yi sunuyoruz. Türkiye de ilk ve tek olucak uygulamamız ve hizmetimiz için gün sayıyoruz, lütfen takip etmeye devam edin! Büyük güne kadar siz yine de Anka haşere ilaçlama ile Haşere ve kemirgenleri belgesellerden takip edin, Günlük hayatınızda değil! Bunun için önce

Haşere İlaçlaması yapılacak olan ev, apartman, site, bahçe, üretim tesisi, eğlence tesisi, gıda işletmeleri, cafe, bar, fabrika, hastane, otel, okul, iş hanı, vs. önce mevcut böcek türüne göre ilaçlama ve uygulama yapılabilmesi için keşif yapılır. Tespit edilen haşere yada zararlı ne ise hamamböceği, kene, sinek, karınca, pire, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, gümüş böceği, örümcek, yılan, akrep, fare, vs. neyse ona göre yöntem belirlenip, yapılacak uygulama hakkında müşteriye bilgi verilir. Haşere, böcek ve diğer zararlıların geliş yollarını, çatlak, yarık, delik, muhtemel yolları kapatmak ve önlem almak için bilgiler verilir.

 Aşağıda paylaştığımız ilkeler, Uygulamalarda ve kullanılan ekipmanlar da farklılık gösteren site, bahçe, şantiye, depo, otopark, vb. gibi dış alan sinek, böcek, haşere ilaçlamalarında kesinlikle dikkat edilmesi gereken prensiplerdir. 

--Uygulanılacak programda kullanılması düşünülen teknoloji ve ilaçların çevreye ve hedef dışı canlılara olumsuz etki yapmaması gerekir.

--Seçimi yapılacak pestisitlerin cinsi ve formülasyonu uygulama aşamasında iklim ve çevre koşullarına uygun olmalıdır.

--Uygulanan teknik daha önce denenmiş ve sonuçları belgelenmiş olmalıdır.

--Önerilen yöntemler bölgede yaşayan insanların alışkanlıkları ve doğal yaşam biçimleri ile uyumlu olmalıdır.

--Yapılan uygulamalar ile birlikte insanlar ve çevre üzerine toksit risk yüklenmemelidir.

--Programı sürdürmek için gerekli olan bilgiler ile tecrübe gerektiren konularda yeterli eğitimli personelle sahip olunmalıdır.

 Bu nedenlerden dolayı söz konusu olan bu zararlılarla etkin bir mücadele Bu canlıların biyolojilerini, davranış biçimlerini ve üreme-yaşam döngülerini çok iyi bilmekle gerçekleşebilmektedir. Bugün hemen hemen tüm ilaçlama firmalarının hizmet verdiği izmir haşere ilaçlama konusunda her semtin ortak sorunları olduğu gibi, sahil şeridindeki yapılanmalar ile örneğin karşıyaka, bayraklı, mavişehir, konak, güzelyalı, alsancak, narlıdere, urla, foça, vs gibi yerlerde hamamböceğine daha çok rastlamaktayız. Dağlık yada kırsal yada daha iç kısımlarda kalan yerlerde de yılın 12 ayı her tür zararlıya rastlamaktayız. 

Bilinçsizce yapılan uygulamalar ve ilaçlamalar yüzünden sorun yaşamamanız adına mutlaka ruhsatlı firmaları tercih edin ve gelen ekibin biyosidal ürün uygulama belgelerinin olup olmadığını kontrol edin. Biz geldik hadi ilaç sıkıyoruz demelerinden önce sorunun kene, hamamböceği, karınca, sinek, tahtakurdu, tahtakurusu, pire, gümüşçük, güve, kemirgen, sürüngen olup olmadığına ve türünün tespit edilip ona göre uygulamalar yapmalarına özellikle dikkat edin. Mutlaka garanti belgenizi isteyin, ruhsatlı firmaları tercih etmenizdeki en büyük avantaj size geri dönüş yapmaları olacaktır. Sadece ucuz ilaçlama buldum diye ruhsatsız kişi ve kişilerce yapılan anlaşmalardan sonra sorun çıktığında aradığınız kişiye ulaşamamaktasınız. Sevdiklerinizi korumak ve mağdur olmamak adına daha dikkatli davranılmalıdır. Elbette günümüzde ucuz olsun ekonomik olsun algısı her şey de olduğu gibi maalesef sağlık sektörlerinde de var. Salyası yada bacaklarıyla taşıdığı Hastalık yayan bu böcekler ile mücadelede kaliteye önem vermeniz dileği ile..

Anka pest control ve çevre sağlığı hizmetleri bir izmir haşere ilaçlama firmasıdır. Resmi fecebook sayfamız olan Anka böcek ilaçlama sayfamızdan güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını takip edebilirsiniz. Web sayfamız olan ankailaclama.com üzerinden yada haşere ilaçlama nın özel telefonu olan ALO ANKA yı tuşlamanız yeterli. (256 2652-ALO ANKA)

Yeni nesil Sıradışı bir İzmir Haşere ilaçlama firması

*Güler yüzlü hizmet,

*Garantili uygulamalar,

*Sağlık bakanlığından onaylı ilaçlar, 

*Ücretsiz keşif,

*Biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadro,

*Randevu saatine %100 sadık kalma,

*Müşteriyi böcek ve izolasyon konusunda bilgilendirme, 

*İlaçlama sonrası Kullanılan ilaçların marka miktarları ve uygulama hakkında detaylı rapor sunma,

*Ekonomik fiyatlar,

*Sürekli müşteri odaklı kampanyalar,

*Kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı,

*Günün 24 saati hizmet verebilmek,

*Sayısız müşteri yorum ve memnuniyetleri,

*Kokusuz ilaçlar,

*Jel uygulamaları,

*6 ay içinde tekrar görülebilecek tek bir Haşere için ücretsiz ilaçlama garantisi,

*Acil çağrılara en geç 24 saat içinde müdahale,

Bildiğiniz tüm ilaçlamaları unutun Yeni ve Sıradışı bir hizmet için **herANKAlite**

Çok yakında Türkiye de ilk ve tek olucak uygulamamız ve kampanyamız için geri sayım başladı, Takip etmeye devam edin!

Okunma 8333 defa