Restaurant ve Cafe İlaçlaması
TEL : 0 232 256 26 52

Restaurant ve Cafe İlaçlaması

Restaurant ve Cafe İlaçlaması Restaurant ve Cafe İlaçlaması Anka İlaçlama

Restaurant ve Cafe ilaçlama, aylık periyodik kontroller eşliğinde yapılan işletmenin müşterilerine karşı istenmeyen görüntülere imkan vermemek adına yaptırdığı mevcut haşere sorununu çözmek ve yoksada olmaması adına önlem almak için ve tarım bakanlığının zorunlu tuttuğu bir haşere kontrol uygulamalarıdır. Her gıda işletmesi gibi düzenli bir ilaçlatma hijyen gibi kurallara uyması gereken cafeler ile olası Böcek ilaçlama ve Haşere ile mücadelede aşağıdaki maddelere önem verilmelidir.

-- Uygulanılacak programda kullanılması düşünülen teknoloji ve ilaçların çevreye ve hedef dışı canlılara olumsuz etki yapmaması gerekir.

-- Seçimi yapılacak pestisitlerin cinsi ve formülasyonu uygulama aşamasında iklim ve çevre koşullarına uygun olmalıdır.

-- Uygulanan teknik daha önce denenmiş ve sonuçları belgelenmiş olmalıdır.

-- Önerilen yöntemler bölgede yaşayan insanların alışkanlıkları ve doğal yaşam biçimleri ile uyumlu olmalıdır.

-- Yapılan uygulamalar ile birlikte insanlar ve çevre üzerine toksit risk yüklenmemelidir.

-- Programı sürdürmek için gerekli olan bilgiler ile tecrübe gerektiren konularda yeterli eğitimli personelle sahip olunmalıdır.

Restaurant ve Cafe ilaçlamalarında dikkat edilmesi gereken konuların başında gelen Haşere ilaçlama firması, müşterilerin tamamen bittiği kapanış saatlerini beklemeleri, İşletme adına daha düşünceli bir davranıştır. Hiç bir işletme müşterilerin ortasında gezen yüzünde maskeli sırtında pompalı ekip görmek istemez. İşletme de fare sorunu olsun olmasın önlem amaçlı kemirgen monitörleri yerleştirmek ve kontrollerini düzenli yapmak haşere ilaçlama firması nın görevidir. Cafelerde de mevcut böceğin cinsi ve popülasyonu ölçülüp, uygun ilaçlar ve uygulamalar ile müdahale edilmeli, sıvı ve jel uygulamaların yanı sıra gerekli durumlarda ultrasonik cihazlar ile sorunun giderilmesi adına desteklenmelidir. Yıllık sözleşme yapılması her zaman için hem Haşere ilaçlama firması hemde işletme adına daha yararlıdır. Aylık fatura kesilmesine rağmen cafe 15 gün ara ile kontrol için ziyaret edilmelidir. Her  haşere ilaçlama, Böcek ilaçlama uygulamaları sonrası kullanılan ilaçların marka, miktar ve uygulama hakkında detaylı rapor işletmeye Ek1 belgesi, Ek1 formu şeklinde teslim edilmelidir. Haşere ilaçlama firmasına gelen acil çağrılara 24 saat içinde müdahale edilebilmelidir. 

Restaurant ve Cafe ilaçlaması, cafe sahibinin hem müşterilerine olan saygısı, hemde tarım bakanlığının yüksek cezalarına maruz kalmaması adına önemlidir.İzmir Anka Böcek İlaçlama Haşere Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak bünyesinde izmirin en seçkin, en çok şubesi olan cafe ve üretim tesislerini barındıran firmamıza ulaşmanız halinde ücretsiz keşif, bilgilendirme ve uygun fiyatlar ile bu konudaki sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz. 

Çalışacak personel:  Firmamız tarafından koruyucu haşere mücadelesi programını yürütmek üzere iki kişilik uzman ekip görevlendirilecektir. Tüm programın işleyişi sorumlu mühendis tarafından kontrol edilecektir.

İlaçlama zaman ve saatleri: Ortak müştereklerde buluştuğumuz takdirde sizlerin çalışma saatleri ve programınıza uygun olarak düzenleyeceğimiz programla uygulamamız yapılacaktır. Bu programda belirlenen saatlere şirketimiz sadık kalır.

Acil çağrı: Ortaya çıkabilecek bir problem karşısında uzman personelden oluşan bir ekip 24 saat içerisinde soruna müdahale ederek sonuca gidecektir.

Aylık raporlama: Yapılacak tüm çalışmalar ilaçlama sonrasında raporlanıp idareye teslim edilecektir.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69