Mutfak İlaçlaması
TEL : 0 232 256 26 52

Mutfak İlaçlaması

Mutfak İlaçlaması Mutfak İlaçlaması Anka İlaçlama

Mutfak ilaçlaması, ev ilaçlaması denilince her haşere ilaçlama firmasının en önem verdiği yaşam ve kullanım alanıdır. Böcek popülasyonunun en yaygın olduğu, yada evinize yerleşim sağladıkları başlangıç noktalarının temel alanıdır. Bu yüzden çoğu kez evimde değil ama sadece mutfakta böcek görüyorum sözünü duymuşsunuzdur. Hamamböcekleri sürekli gıda tüketmek isteyen susuz yaşayamayan canlılardır. Diğer odaların aksine evinize giriş yapmaları için çok uygun yollara sahip böcek ve haşereler, su giderlerinizden, makina bağlantı yerlerinizdeki çatlak yarık boşluklardan, kapatılmamış baca deliklerinden rahatlıkla, Yeni evini ilaçlatmış bir üst alt komşunuzdan gelebilir yada önceki barındıkları yerlerdeki yemek menüsünden daha zengin bir menünüz olduğunu düşündüklerinde tüm apartmanı dolaşarakta sizi bulabilirler. Tabiki mutfağınızda evinizde böcek görmek için tek şart bunlar da değil, tamire gönderdiğiniz bir çamaşır, bulaşık makinanız, buzdolabı yada fırınınız var ise Döndüğünde içinde böcekle bereber gelmiş olabilir. Truva atı görevi görmüş olan bu cihazlarınızı kontrol ederek yada aldıktan sonraki birkaç gün gözlemlemek en doğrusu olacaktır. Mutfağınıza hızlıca yayılmak isteyen bu böceklere erken müdahale,diğer odalarada yuva yapmamaları açısından sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için doğru bir davranış olacaktır. 

Mutfak ilaçlaması ev içinde en uzun kalınan alandır, böceğin türü ve popülasyonu uzmanlarımız tarafından keşfedilerek, o esnada böcek görülmemiş ise, ev sahibine tablet bilgisayardan görsel sunum yapılarak karşılaştıkları böcek türünü onaylatıp, ona uygun ilaç ve jel uygulamalar ile müdahale edilir. Mutfak dolap içlerindeki menteşe boşlukları, çekmece kızakları, fırın arkası, buzdolabı petekleri yoğunluk görülmesi halinde buzdolabı kapağı lastik içlerine varıncaya kadar belli aralıklar ile jel uygulaması yapılır. Böcek türü alman hamamböceği değil ise mutfağın genel alanlarına sıvı ilaç yapılabilinir. Sorun alman hamamböceği ise kesinlikle mutfak ilaçlaması sıvı pestisit kullanılmadan yapılmalıdır. Kullanılan yöntem, ilaç ve uygulamalar mutfağınızdaki hiç bir dolabı boşaltmanızı gerektirmez, sıvı teması olmadığı için İlaçlama sonrası da temizlik yapmak, araç gereçlerinizi yıkamak sterilize etmek zorunda kalmazsınız. Evin diğer kalan odaları ve balkonlar sıvı ilaçlama uygulaması ile yapılıp Kullanılan ilaç ve uygulamalar hakkında detaylı rapor Garanti belgesi ile müşteriye teslim edilir.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69