TEL : 0 232 256 26 52

İşyeri, Atölye, Fabrika Böcek İlaçlaması

İşyeri, Atölye, Fabrika Böcek İlaçlaması İşyeri, Atölye, Fabrika Böcek İlaçlaması Anka İlaçlama

İşyeri böcek ilaçlaması, ev içi böcek uygulamalarından farklı olarak daha kapsamlı ve çeşitli olmasıdır. Çünkü işyerinin tipine göre buradaki zararlı türleri farklılıklar göstermektedir. Her işyeri kendi sektörüne göre zararlılar ile mücadele etmektedir. Bir fırın için en büyük sorun fare iken bir tekstil atölyesi için bu problem güve olabilir.

Bu durumda böcek, haşere, fare türü çok iyi belirlenmelidir. Bazen bir yerine birkaç zararlı türü aynı anda aktivite göstermektedir.

Biri için uygulanan pestisit diğerinin çoğalmasına neden olabilir. Bu yüzden işyerleri için ön keşif ve bu keşifler için alınan kararlar çok doğru ve zamanında uygulamaları gerektirir.

İzmir Anka Böcek İlaçlama olarak uzman kadromuz ile müşterilerimiz ile verilen gün ve saate sadık kalınarak önce ön keşif yapılır. Bu keşifte zararlının aktivite yaptığı alanlar belirlenir. Zararlının işyerine giriş çıkış yaptığı bölgeler tespit edilir, işaretlenir. Bir yerine birkaç zararlı var ise her biri için doğru olduğu kadar diğerinin aktivitesini arttırmayacak olan ilaç seçilir, uygulamalar tercih edilir.

Uygulama yapıldıktan sonra periyodik takip ile aktivitenin azalması ve yok edildiği teyit edilir.

İşyeri ilaçlamalarında kullanılan ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü onaylı insan sağlığına herhangi bir zararlı etkisi olmayan ilaçlardır. Bu sebeple ilaçlama yapılan alanda işi bırakmak veya ara vermek gerekmez.

İşyeri, atölye ve fabrika içi kullandığımız tüm böcek ilaçlama maddeleri, jel uygulamaları kokusuz ve uzun süreli etkilidir.

İşyeriniz için doğru ilaçlama firmasını bulduğunuzu sizi ikna edeceğimize eminiz. Güler yüzlü ve bilgilendirici uzman kadromuzu gönül rahatlığı ile tercih edeceksiniz.

Garantimizi kapsayan sonrasındaki 6 ay içinde gelebilecek acil çağrıya 24 saat içinde müdahale ile müşteri memnuniyetini ilke edinen İzmir Anka Böcek İlaçlama Haşere Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak haşere ile mücadele de "Güler Yüzlü" hizmet, genç  dinamik kadromuz ile sorun ve sorumluluklarımızı üstlenmekteyiz. **herANKAlite**

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.