TEL : 0 232 256 26 52

Ev Böcek İlaçlaması

Ev Böcek İlaçlaması Ev Böcek İlaçlaması Anka İlaçlama

Ev içi böcek ilaçlamalarımızda müşterilerimizin belirlediği gün ve saate sadık kalınarak, alanında uzman kadromuz belirtilen adrese ulaşılır.

Ev içi genel bir keşif yapılır. Soruna neden olan böcek, haşere veya diğer zararlının tipi, türü belirlenmeye çalışılır.

Öncelikle mutfak dolapları sonra da evin genelinde haşere aktivitesi aranır ve popülasyonu ölçülür.

Haşere, böcek veya diğer zararlıların neden olduğu durum ortaya konduktan sonra bu zararlıya uygun pestisit, jel seçilir.

Uygulama yapılır.

Banyo ve mutfak tesisat girişleri özellikle haşere sorununu tetikleyecek çatlak ve yarıklarda, bu uygulama sırasında tespit edilip müşteriye bilgi verilir.

Böcek, haşere veya fare ilaçlaması öncesinde yada sonrasında ev içinde hiç bir hazırlık yapmak gerekmez.

Kullanılan böcek, haşere ve fare ilaçları WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylı ruhsatlı kokusuz ve leke bırakmayan ilaçlardır. Özellikle böcek ilaçları, trake solunum yapan yani böcekleri hedef alan ilaçlardır. Bu sebeple akciğer solunumu yapan insan için sağlığa olumsuz bir etkisi yoktur.

Bu sebeple evi terk etmek yada mutfak araç gereçlerinin yerini değiştirmek zorunda kalınmaz.

İlaçlama bitiminde kullanılan ilaçlar "Marka ve Miktarları" ile detaylı bir rapor halinde garanti kapsamındaki tarihi belirten bir rapor, müşterilerimize teslim edilir.

Ödeme şekli müşterimizin tercihi ile "Kapıda Kredi Kartı" yada nakit şeklinde olabilir.

Yaptığımız işe güveniyoruz. Böcek İlaçlamamıza 6 aylık Garanti Veriyoruz.

Garantimizi kapsayan sonrasındaki 6 ay içinde gelebilecek acil çağrıya 24 saat içinde müdahale ile müşteri memnuniyetini ilke edinen İzmir Anka Böcek İlaçlama Haşere Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak haşere ile mücadele de "Güler Yüzlü" hizmet, genç  dinamik kadromuz ile sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz. **herANKAlite**

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.