Ücretsiz EFK (Sinek tutucu) Cihazları
TEL : 0 232 256 26 52

Ücretsiz EFK (Sinek tutucu) Cihazları

Her türlü gıda ve çöp artıklarıyla beslenen, vucutlarında çok çeşitli hastalık mikroplarını taşıyan Kara sinek ve diğer uçan haşereler ile kimyasal ilaçlama ve mücadelenin dışında, günümüzde imalat, üretim, gıda satış işletmeleri ve yaşam alanında kara sinek populasyonunun yoğun olduğu yerlerde sıklıkla kullanılan EFK Cihazı (sinek tutucu) Kara sinek ile mücadelede oldukça etkili bir yöntemdir. Cihaz teflon kaplı florasan lamba (kırıldığında dağılmayan) ile Kara sineği çeken ve üzerine yapışmasını sağlayan özel yapışkan levhalar ile kullanılır.

Ortamdaki Kara sinek, arı, çöp sineği, kanatlı haşerelerin yoğunluğuna göre yapışkanlar 15 günde bir yada ayda 1 periyodlar halinde değiştirilir. Görsel olarak estetik olan cihazlarımız mor ışık vermektedir. Anka Pest Control olarak Yürüyen uçan haşere aktivitelerine karşı periyodik anlaşma yapan tüm gıda işletmeleri, üretim tesisleri, depolar, vs. lere ücretsiz EFK cihazı kurulumu yapıp düzenli kontrollerini gerçekleştirmekteyiz. Periyodik anlaşma yapmayan sadece cihazı satın almak isteyen kişi yada kurumlara en estetik cihazlar, Uygun fiyatlar ile ücretsiz 10 sinek tutucu yapışkan levha  hediye verilmektedir.

Okunma 8834 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69