Böcekler Sayesinde Kurtuldular!
TEL : 0 232 256 26 52

Böcekler Sayesinde Kurtuldular!

Yetkililer kazadan 6 gün sonra göçük altında kalan işçileri kurtarmanın imkansız olduğunu açıkladılar fakat, Tanzanya'nın şinyanga kentindeki bu maden kazasında göçük altında kalan işçiler imkansız gibi gözüken bir yaşam mücadelesi ile mahsur kaldıkları çukurdaki Böcekleri yiyerek tam 41 gün sonra kurtarıldılar. Doktorların, Sağlıklı bir insanın gıdasız 14 gün yaşayabileceğini maden işçilerinin Hayatta kalmak için Hamamböceği, kurbağa ve tünelleri desteklemek için kullanılan direklerin kabuklarını yiyerek hayatta kalmayı başardıklarını açıkladı. Maden işçilerinden Chacha Wambura nın yer altında geçen ilk yedi günden sonra güneş ışığının sızdığı bir çatlak ve etrafında su keşfettiklerini, bereberlerindeki bir işçi arkadaşının böcek yemeyi reddettiğini ve açlıktan öldüğünü söyledi. 

 Anka pest control ve çevre sağlığı hizmetleri bir izmir haşere ilaçlama firmasıdır. Resmi fecebook sayfamız olan Anka böcek ilaçlama sayfamızdan güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını takip edebilirsiniz.

Okunma 5612 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69