Farelerden Kurtulacağınız Kokular
TEL : 0 232 256 26 52

Farelerden Kurtulacağınız Kokular

Fareler, diğer canlılardan farklı olarak Sonradan kazandıkları korkuları, genetik yol ile yavrularına aktarabiliyorlar. Yani daha önce hiç görmedikleri, tanımadıkları, bilmedikleri bir durum karşısında edindikleri korkuyu, kendinden sonraki nesillere aktarabiliyorlar. Amerikalı bilim adamlarının yaptıkları deneyde, Fareye verilen bir gıda ardından hemen sonra fareye elektro şok uygulaması yapılarak O gıdanın acı verici, korkulacak bir gıda olduğu öğretiliyor. Araştırmanın devamında farelerin yavrularının da aynı gıda ile karşılaştıklarında korkktukları görülüyor. Kimse evinde, iş yerinde, yaşam alanında bu hastalık taşıyan ve korkulan canlıları görmek istemez. Bir gün fare ile mücadeleyi kendiniz yapmak isterseniz çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Çok iyi koku alabilen bu canlı ona kurulan tuzakları anlamakta son derece ustadır. Özel yapışkanları bir kartona sürüp ortasına zehir yada en sevdiği yiyecek olan fıstık ezmesi koyabilirsiniz, fakat mutlaka eldiven takılması insan kokusunun tuzağa geçmemesi gerekmektedir. Araştırmacı ve hep aç fare için ilaçlamanın yanı sıra fareyi bulunduğunuz ortamdan uzak tutmak isteyenler için de doğal yöntem ve kokular bulunmaktadır.

NAFTALİN, keskin kokusu sayesinde sadece dolap içindeki güve oluşumunun engelinde değil, doğal fare kaçırıcı olarakta kullanılmaktadır.

NANE, FESLEĞEN, KEKİK, KARANFİL,  bu bitkilerin kokuları da keskin oldukları için en az naftelin kadar fareleri uzak tutmaktadır.

NANE YAĞI, Farelerin bulundukları yere birkaç damla nane yağı damlatılması yada bu yerlerin, içine nane yağı katılmış suyla yıkanması farelerin uzaklaşmasını sağlayacaktır.

Fare için ses dalgası üreten cihaz ve kovucu aletler kısa vadede işe yarasada uzun vadede, Farenin, cihazın çıkardığı onu rahatsız eden ses dalgalarına zaman içinde alıştıkları gözlenmiştir. Tabiki yine de fare ile mücadelede ki en önemli ve ilk yapılması gereken kural, geldikleri yeri tespit edip, çeşitli izolasyonlar ile gelişlerini engellemektir. Anka pest control olarak fare ilaçlaması ve fare ile mücadelenizde 7 gün 24 saat hizmet vermekte, ücretsiz keşif yapıp müşterilerimiz ile çözüm odaklı çalışmaktayız. Anka pest control, Haşere İlaçlama ve çevre sağlığı hizmetlerinin resmi fecebook sayfası olan, Anka böcek ilaçlama sayfamızı takip edebilir, ilginç haber ve yazıları inceleyerek son kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

Okunma 50141 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69