Haşere İlaçlama Firmaları
TEL : 0 232 256 26 52

Haşere İlaçlama Firmaları

Haşere ilaçlama hakkında bilgisi olmayan kişi veya kişilerce yapılan tüm yanlış uygulamalar yüzünden, hem yaşam alanınızdaki sevdiklerinizi zararlı kimyasallar ile maruz bırakıyor hem de mevcut olan böcek türü yada türlerinin popülasyonunu arttırabiliyor hatta Bu zararlıların ilaca olan dirençlerini kuvvetlendirebiliyorsunuz. Eviniz de Apartmanınız yada iş yeriniz de böcek görmemeniz onların sizin yaşam alanlarınıza girmediği anlamına gelmez, Yaklaşık 300 milyon yıldır yaşıyan ve binlerce türü olan bu zararlılar sanılandan çok zeki canlılardır. Geceleri herkes uyuduktan sonra yada ortam tamamen sessiz ve karanlık olduğunda Saklandığı çatlak, yarık, banyo ve mutfak giderlerinizden yiyecek bulmak için dışarıya çıkarlar. Ülkemizde en çok görülen Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği ve oryantal hamamböceği nin birbirinden bağımsız yaşam üreme döngüleri olduğu gibi ilaçlaması ve mücadeleside birbirlerinden farklıdır. Bir alman hamam böceğinin üstüne sıkılan sıvı ilaç sizi sadece ev yada iş yerinizde 15 gün rahat ettirir. Bu böcekler ölüceğini anlıyıp Sürekli kuyruk kısımlarında sakladıkları yumurta paketlerini, çohu zaman sizin bulamıyacağınız yerlere bırakırlar ve bu paketlerden 15 gün sonra yaklaşık 150 yeni yavru böceğiniz olur. Bu yüzden sıklıkla evimi ilaçlattım böcekler çoğaldı neden sorusunu duyarsınız. Bu tür için en uygun ilaç jel uygulamasıdır mutfak ve banyo dolaplarına ve sıkıntılı her yere uygulanan bu kokusuz ilaç sayesinde bir anda bu zararlıdan kurtulabilirsiniz. Yani ilaçlama yapılmadan önce en önemli olan Haşerenin türü ve yoğunluğunun keşfedilerek tespitidir. 

 Bilinçsizce yapılan uygulamalar ve ilaçlamalar yüzünden sorun yaşamamanız adına mutlaka ruhsatlı firmaları tercih edin ve gelen ekibin biyosidal ürün uygulama belgelerinin olup olmadığını kontrol edin. Biz geldik hadi ilaç sıkıyoruz demelerinden önce sorunun kene, hamamböceği, karınca, sinek, tahtakurdu, tahtakurusu, pire, gümüşçük, güve, kemirgen, sürüngen olup olmadığına ve türünün tespit edilip ona göre uygulamalar yapmalarına özellikle dikkat edin. Mutlaka garanti belgenizi isteyin, ruhsatlı firmaları tercih etmenizdeki en büyük avantaj size geri dönüş yapmaları olacaktır. Sadece ucuz ilaçlama buldum diye ruhsatsız kişi ve kişilerce yapılan anlaşmalardan sonra sorun çıktığında aradığınız kişiye ulaşamamaktasınız. Sevdiklerinizi korumak ve mağdur olmamak adına daha dikkatli davranılmalıdır. Elbette günümüzde ucuz olsun ekonomik olsun algısı her şey de olduğu gibi maalesef sağlık sektörlerinde de var. Salyası yada bacaklarıyla taşıdığı Hastalık yayan bu böcekler ile mücadelede kaliteye önem vermeniz dileği ile.. Anka pest control haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetleri olarak bu konudaki sorun ve sorumluluklarınızı 7 gün 24 saat üstlenmekteyiz. Bir İzmir haşere ilaçlama firması olan Anka pest control'ü resmi fecebook sayfası olan Anka böcek ilaçlama sayfamızdan da takip edebilir, ilginç haber, yazı ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Yeni nesil Sıradışı bir İzmir haşere ilaçlama firması

*Güler yüzlü hizmet,

*Garantili uygulamalar,

*Sağlık bakanlığından onaylı ilaçlar, 

*Ücretsiz keşif,

*Biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadro,

*Randevu saatine %100 sadık kalma,

*Müşteriyi böcek ve izolasyon konusunda bilgilendirme, 

*İlaçlama sonrası Kullanılan ilaçların marka miktarları ve uygulama hakkında detaylı rapor sunma,

*Ekonomik fiyatlar,

*Sürekli müşteri odaklı kampanyalar,

*Kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı,

*Günün 24 saati hizmet verebilmek,

*Sayısız müşteri yorum ve memnuniyetleri,

*Kokusuz ilaçlar,

*Jel uygulamaları,

*6 ay içinde tekrar görülebilecek tek bir Haşere için ücretsiz ilaçlama garantisi,

*Acil çağrılara en geç 24 saat içinde müdahale,

Bildiğiniz tüm ilaçlamaları unutun Yeni ve Sıradışı bir hizmet için **herANKAlite**

 

Okunma 5962 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69