Dikkat Bu Böcek Isırdığı Canlıyı Vejetaryen Yapıyor
TEL : 0 232 256 26 52

Dikkat Bu Böcek Isırdığı Canlıyı Vejetaryen Yapıyor

Bu böceğin kurbanları Et yedikleri zaman alerjik şok yaşamasına sebep oluyor. Lone star adı verilen bir böcek türü, ısırdığı kurbanın besin alışkanlıklarını değiştiriyor. Vanderbilt university medical centre tarafından yapılmış araştırmalarda çok güçlü zehir taşıyan bu böceğin kurbanları ısırıldığında,öncelikle solunum sistemlerinde aksamalar oluyor. Kurbanların kan basıncının değişmesine ve et yediği zaman alerjik şok yaşamalarına sebep oluyor. Aslında bu böceğin tamamen savunma silahı, Kendisini yemesinden korktuğu canlıları ısırarak onlar tarafından yenmemeyi garanti altına alıyor. Aslında bu zehir alpha-gal adı verilen bir şeker enzimi ve insan vücudunda bulunmuyor. Dolayısıyla ısırık yoluyla insan kanına karıştığı anda vücudumuz olmadık tepkiler gösteriyor. Çünkü söz konusu şeker enzimi et gibi gıdalara karşı reaksiyon yaratıyor. Bağışıklık sistemimiz bu yabancı enzimi vücuttan atmak için bir savaş veriyor ve bu sırada et yediğiniz için pişman olacak kadar rahatsızlık duyuyorsunuz. Anka pest control haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetlerinin resmi facebook sayfası olan Anka böcek ilaçlama sayfamızı takip ederek, Birbirinden ilginç haber ve yazılar ile güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Anka pest control, bir İzmir haşere ilaçlama firmasıdır.

Okunma 6308 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69