Hayatı Boyunce 1 Kez Çiftleşen Romantik Erkek Yusufçuk Böceği
TEL : 0 232 256 26 52

Hayatı Boyunce 1 Kez Çiftleşen Romantik Erkek Yusufçuk Böceği

Çok kısa olan ömrünü çiftleşmeye adayan yusufçuk böceklerinin erkekleri çiftleşme sonrası, dişileri tarafından kafalarının yenmesi sonucu hayatlarını yitirirler. Dişiler ise böcek yumurtalarını, su altındaki bitki gövdesini yararak buraya bırakır. Yumurtalarını bıraktıktan kısa bir süre sonra ise ömürlerini tamamlarlar. Duyma ve koku alma özellikleri gelişmemiş olsada, böcekler arasında en iyi görebilen böcektir. Bazı türlerinin havadaki hızı 95km'dir. Doğa nın dengesi için önemli olan bu böcek türünün beslenme şekli etçildir. Bu nedenle Sizi sivrisinek ve çoğu böcekten de kurtarabilirler. Bir rivayete göre Yusufçuk ateşe aşıktır. Yanacağını bile bile kendini hiç düşünmeden aşkı uğruna ateşin içine atar. Anka pest control ve çevre sağlığı hizmetlerinin, birbirinden ilginç haber ve yazıları ile dolu resmi fecebook sayfası olan anka böcek ilaçlama sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.

Okunma 10367 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69