Kurbağa üreterek yılın girişimcisi oldu.
TEL : 0 232 256 26 52

Kurbağa üreterek yılın girişimcisi oldu.

Yenilebilir kurbağa yetiştirerek yılın kadın girişimci ödülünü alan Sinem güçlü bugün avrupaya üretimini ihraç ediyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın girişimciler kurulunun, Kadın girişimcileri teşfik ve destek etmek amaçlı açtığı yarışmada sıradışı fikri ile  1. geldi. Kurbağa bacaklarının italya ve fransa gibi avrupa ülkelerinde popüler bir yiyecek olduğunu, Türkiye de bu fikri geliştirip yatırıma döndürdüğünü açıklayan girişimcimiz, 60 - 70 yıldır avlanma yoluyla ihracat yapıldığını, Yetiştirme kurbağa ihracatını yapan ilk kişi olduğunu söyledi. Bir dişi kurbağanın altı ay içinde onbeş bine yakın yavruladığını 56 milyon kurbağa kapasiteli tesisinde ihracatını ciddi oranda arttırmayı hedeflediğini sözlerine ekledi. Anka pest control haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetlerinin, birbirinden ilginç haber ve yazılarının olduğu Anka böcek ilaçlama facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.

Okunma 5333 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69