TEL : 0 232 256 26 52

Dünyanın en dayanıklı canlısı ile tanışın TARDİGRAD lar

Kaynar sudan radyasyona, buzullardan vakumsuz uzay ortamlarına, okyanusun en dip noktalarında bile canlı kalabilen bir canlı olan tardigrad (su ayısı). Solunum organı olmayan genellikle suda yaşayan bir canlıdır. Yemek ve su olmadan on yıldan fazla yaşayan bu canlıyı öldürmek isyeyenler, denenmiş yöntemlere göz atmasını tavsiye edip tekrar düşünmesini öneririz. 

*Hiç bir koruma olmadan uzay boşluğunda 12 hafta kaldı, geldiğinde hayata dönmüştü ölmedi.

*350 derece ısıya maruz kaldı hiç zarar görmedi ölmedi.

*eksi 272 derece soğukta 6 ay kaldı, donmadı zarar görmedi ölmedi.

*mikro dalga fırına attılar yine ölmedi.

Targidrad'lar o kadar dayanıklıdır ki Dinazorları bile yok eden doğal afett dahil, beş büyük doğal afetten sağ çıkmışlardır. 

Okunma 8264 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.