Salyangoz Kremi ve Salgısı ile Kırışıklıklardan Doğum Sonrası Çatlakların Giderilmesine Kadar Güzellik ve Tedavi
TEL : 0 232 256 26 52

Salyangoz Kremi ve Salgısı ile Kırışıklıklardan Doğum Sonrası Çatlakların Giderilmesine Kadar Güzellik ve Tedavi

Cildi pürüssüz ve canlı bir hale getiren, bir çok kadının tercihi salyangoz kreminin ana malzemesi olan salyangoz salgısı, dokuları kısa sürede yenileyen güçlü bir etkiye sahiptir. Salyangozlar zaten bu sebep ile kabukları kırılsa bile yenisini üretebilirler. Bu salyangoz salgısı ve kremininin faydalarını hep birlikte görelim. 

*Cildin yaşlanmasını geciktirir.

*Ciltte meydana gelmiş civilce izlerini tedavi eder.

*Hamilelikte ve doğum sonrası oluşan çatlakları giderir.

*Akne tedavisinde kullanılır.

*Göz çevresi ve boyunda oluşan kırışıklıkları giderir.

*Traş sonrası kabarıklıkları giderir.

*Güneş lekelerini giderir ve Yaşlanmayı önleyen anti-aging etki yapar.

Okunma 6803 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69