Etiketinde E120 Yazıyorsa Böcek Yiyeceğinizi Bilin
TEL : 0 232 256 26 52

Etiketinde E120 Yazıyorsa Böcek Yiyeceğinizi Bilin

Bugün dünyada iki milyar insan 1900 böcek türünü yiyor. Birleşmiş milletler gıda ve tarım örgütü (FAO) yenebilir böceklerin yağ, vitamin, lif ve mineral açısından zengin içeriğe sahip olması ile artan dünya nüfusu için sürdürülebilir bir besin kaynağı olduğu görüşünde. Tabiki böceklerin nasıl yetiştirildiği ve işlendiği önemli. Aslında hergün böcek yiyoruz, hemen herkesin sofrasında vişne reçeli bulunmuştur. Çilekli pasta, kola, gazoz, vişne suyu, dondurma, kırmızı renkli sakızlar, çikolata, vesaire.. bu ürünlerin çoğunun ortak bir özelliği böcek kanından üretilen katkı maddesi içermeleri, karmin, cochineal adlı böceğin kanı da dahil tüm vücudundan elde edilen bir katkı maddesi. Karmin böceğinin vücut ve yumurtalarından elde edilen Karminik asit'in Avrupa birliği EC kod sistemindeki karşılığı E120

Okunma 5782 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69