TEL : 0 232 256 26 52

EN ETKİLİ haşere ve böcek mücadelesi için vazgeçilmez 10 şart

1-Hedefteki haşere ve böcek biyolejilerinin, ürediği saklandığı ortamların tanınması, aktif olduğu mevsimlerin bilinmesi.

2-Sağlık ve ekonomik yönlerden insanlara ve ekipmanlara zararlarının anlatılarak mücadeleye katılımın arttırılması.

3-Ergin ve lavra mücadelesinin mutlaka birlikte yürütülmesi.

4-Üreme ve beslenme kaynaklarının kurutularak, mücadeleden önce koruyucu önlemlerin alınması.

5-Ergin ve larval dönem mücadelesinde farklı ilaç gruplarını seçerek Böceğin direnç gelişiminin azaltılması.

6-Seçilen ilaçların mutlaka doğru dozda ve aralıklarda kullanılması, kullanılan ilaçların performanslarının düzenli aralıklarla gözlenmesi.

7-Sadece sağlık bakanlığından ruhsatlı ilaçların kullanılması.

8-Haşere ve böceklerin bağışıklık sistemini önlemek amacı ile farklı gruplardan ilaçların karıştırılarak kullanılmaması.

9-Haşere ve böcek ilaçlamaları sırasında, insanlara minimum temasın sağlanması, su ve gıda kaynaklarının kirletilmemesi.

10-Uygulamaların teknik bir personel liderliğinde eğitilmiş kişilerce yapılması.

Okunma 5576 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.