Güzellik İçin Yılan Zehiri İçeren Kremler

Yılan Zehiri Yılan Zehiri Anka İlaçlama

Muhtemelen yılan zehirini zararlı olarak düşünürsünüz, aslında cilde topikal olarak uygulandığında anti-aging faydaları üretebilir. Hatta bazıları Botox'dan daha iyi sonuçlar verdiğini söylüyor! Yıllar süren araştırmalar sonucunda, yılan zehirinin geçici olarak kas aktivitesini engellediği ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumunu önlediği ve azalttığı bulundu. Öldürücü bir maddeyi cilt bakım rutinine dahil etmeyi kim düşünmüş olabilir? 

Kozmetikte de kullanılan yılan zehiri, Botox enjeksiyonlarına ve kırışıklıklardan kurtulmak için formüle edilmiş diğer sentetik tedavilere alternatif olarak pazarlanmaktadır Yaşlanma belirtileri. Yaşlanma ile mücadele etmek için tasarlanmış çeşitli ürünlerle kullanılan bu madde, herhangi bir nemlendirici krem ​​veya yaşlanmayı önleme elemanı olarak diğer cilt bakım ürünlerine ilave edilebilir. Üreticiler, maliyetli enjeksiyonların bedelini ödemek zorunda kalmadan kullanıcılara Botox'un tüm avantajlarını sunduğunu iddia ediyor. Göz çevresindeki kırışıklıklar ve ağız şekli zamanla oluşuyor çünkü yüzdeki kaslar, gülümseme, kahkaha atma ve kaş çengenize neden olan tekrarlanan hareketlerde daralma yapıyor. Bu yüz ifadeleri derinin her seferinde gerginleşmesine ve buruşmasına neden olur ve sonunda çizgilerin ve kırışıkların oluşmasına neden olur; çünkü cildiniz elastikiyetini kaybeder ve artık orijinal pozisyonuna geri dönemez. 

Bu tip kozmetik ürünleri kullanmadan önce dikkat etmek gerekmektedir. Tüm tüketiciler olumsuz yan etkilere maruz kalmamakla birlikte, ilk uygulama sırasında aşırı dikkat gösterilmeli ve ürünün uygulanmadan önce sonuçları dikkatlice izlenmelidir. Bu önemlidir, çünkü bileşen zeytin yağı veya cildin sağlığını geliştiren diğer maddeler gibi çalışmaz. Dokularınızdaki nöron transmisyonlarını hedefleyen bir kozmetik çözümdür ve bu bileşen çok fazla kullanılarak ya da yanlış bir şekilde birleştirildiğinde, yüz kaslarınız için uzun süren problemlere neden olabilirsiniz.

Her ne kadar güzelliklik için yılan zehiri popüler olsada, yaşam alanlarınızın çevresinde karşılaştığınız yılanlara, Güzellik ayağıma geldi diye koşturmayın, yılan ve sürüngenlerle en etkili mücadele, mekanik ve kimyasal uygulamalar ile Anka pest control haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetlerinde, İzmir ve çevre illerde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

 

Okunma 6130 defa