Evinizde Sadece Bazı Kişiler Kaşınıyorsa...
TEL : 0 232 256 26 52

Evinizde Sadece Bazı Kişiler Kaşınıyorsa...

Halı Böceği Halı Böceği Anka İlaçlama

Halı böceğinin larva tüyleri yüzünden hassas bünyelerde tahtakurusu ısırığıyla karıştırılabilen rahatsız edici bir kaşınma görülür. Çoğu zaman evinizde sizin neyin ısırdığını bilemiyor ve sadece evdeki bazı kişilerde sorun yaşanıyorsa sebebi halı böceği olabilir. 

Halı böcekleri, ipek, deri, kürk, yün ve hayvan kılı gibi hayvan temelli ürün yelpazesinde bulunur. Sonuç olarak halı böcekleri, halı, döşemeli mobilyalar, battaniyeler, yorganlar, yün, yastıklar ve giysilerde görülür. Halı böcekleri nadiren sentetik kumaşlara saldırırken, bunlar ter, yağ ve gıda ile kirlendiğinde bu maddeleri besleyebilir. Enfestasyonlar hızla yayılabilir. Yetişkin halı böcekleri açık havada polen ve nektar üzerinde beslenirler. Yetişkin halı böcekleri içte veya dışta gelişebilmesine rağmen dişiler, larva gıda kaynaklarının bol olduğu yerlerde yumurta bırakmayı tercih eder. Halı böcekleri, kesme bitki ve çiçeklerle karşı karşıya olsa da evlere kapı, pencere ve diğer açıklıklar yoluyla girerler. Bazı halı böcekleri evlerini kuşların veya diğer hayvanların yuvaları içine alır ve ölü böcekler ve hayvanlar üzerine besleyerek duvarlarda veya bacalarda yaşarlar. Yetişkinler ve larva, karanlık, rahatsız edilmemiş alanlarda beslenmeyi tercih eder. Sonuç olarak, istila bulma zor olabilir. Bir istila, yaygınlaşıncaya kadar farkedilmeyeceği için, böcek ilaçlama firmaları tarafından haşere tedavisi yapılmalıdır. 

Rahatsızlıklar, larva'ları ve yetişkinleri düzenli vakumlu temizleme, kuru temizleme veya havalandırma yoluyla dışarı çıkarma, naftalin topları dolaplara yerleştirme ve binaya yapışmış kuş ve böcek yuvalarını kaldırma yoluyla önlenebilir. Bir istila işareti, hasarlı ürünler, karanlık bölgelerdeki tüysüz larva derileri ve pencerelerin yanında yetişkin böceklerin bolluğunu içerir. Her haşere ilaçlama da olduğu gibi keşif sonrası zararlının türü ve popülasyonunu ölçüp ona uygun uygulamalar yapmak çok önemlidir. Her ilacın her zararlıyı öldürmesi beklenemez, aynı zamanda yapılan doğru uygulama ve doğru cihazların kullanımı böcek ilaçlama da en etkili çözümleri getirir. Evinize çağıracağınız böcek ilaçlama firmasının ruhsatlı ve belgeli olmasına özen gösterin. Yapılan böcek ilaçlama hizmeti sonrası garanti talep etmeyi unutmayın. Anka pest control haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetleri olarak sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti yedi gün 24 saat sunmaktayız.

Okunma 32815 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69