Sinek İlaçlaması ile Yazı Rahat Geçirin

Sinek İlaçlaması Sinek İlaçlaması Anka İlaçlama

Kanat düzenlemeleri, uçarken kendilerine büyük manevra kabiliyeti kazandırır ve ayaklarının üzerindeki pençeler ve pedler düz yüzeylere yapışmasını sağlar. Sinekler, özellikle dünyanın bazı yerlerinde rahatsız edici olabilir, burada çok sayıda oluşabilir, ısırıp sıvı almak için deriyi veya gözleri tıkar ve yerle bir eder. Meyve sinekleri araştırma sırasında model organizmalar olarak kullanılır, ancak daha az iyi niyetle sivrisinek, sıtma, dang, Batı Nil ateşi, sarı humma, ensefalit ve diğer bulaşıcı hastalıklar için vektörlerdir ve ev sinekleri gıda kaynaklı hastalıklara neden olurlar.

Her durum benzersiz olduğu için, her durumda çalışacak tek bir sinek kontrol programı yoktur. Bu nedenle doğru olanı bulmak için deneyime ve araçlara sahip bir haşere kontrol sağlayıcıya ihtiyacınız vardır. Anka pest control olarak iç ve dış alanlara uygun cihaz ve ekipmanlar ile uygulamalar yapılıp, gerekli alanlara sinek tutucu cihazlar yerleştirilerek, cihazların yapışkan levhaları rutin kontrollerde değiştirilir. Üreme zincirinin bloke edilmesi, sinek ile mücadelenin temelini oluşturmaktadır. Sineklere iyi bir ortam sağlayan çevresel faktörlerin temizliği ihmal edilmemelidir. Mücadelede üç ana yöntem uygulanır.  Fiziksel, biyolojik ve kimyasal yöntemler. 

--Sinek larvalarıyla, yumurtalarıyla, pupalarıyla beslenen böceklerin kullanılması biyolojik mücadelede başarı sağlar. 

--Fiziksel mücadelede temizlik dışında, sinek telleri, yapışkan sinek tutucular, tuzaklar kullanılmaktadır.

--En çok kullanılan yöntem kimyasal savaştır. Çeşitli kimyasal bileşikler sinek öldürücü olarak kullanılırlar. Bunlar çevreye zarar vermeyen maddeler olmalıdır. Sprey şeklinde, kalıcı olarak sürme şeklinde, ilaçlı perdeler kullanılabilinir.

Sineği çeken ve kovucu özelliği olan ilaçlar, uzmanlarımız tarafından sorunun çözümü odaklı uygun alanlarda uygulamalar ile gerçekleştirilir.. Sineklerin üreme ortamlarına, sinek yumurtadan çıkmadan önce müdahale edilmesi sorunu büyük oranda çözmektedir. Kullanılan ilaçların marka, miktar ve etkin maddeleri kullanılmadan önce ve sonra işletmeye yada bireysel müşterilere rapor halinde sunulur, Kullanılan ilaçların evcil hayvanlarla  birlikte insanlar ve çevre üzerine toksik risk yüklenmemesi sağlanacaktır. 

Yaz aylarında daha çok gördüğümüz bu uyku kaçıran sinekler ile mücadele için Anka Pest Control Haşere İlaçlama ve Çevre Sağlığı Hizmetleri izmir ve çevre illerde 7 gün 24 saat sizlerle. Yaşam alanlarınızda en uygun ilaçlama yöntemlerine keşif sonrası karar veren uzmanlarımız en ekonomik fiyatlar ile yazlık ilaçlaması, ev ilaçlaması, bahçe ilaçlaması, iş yeri, otel, fabrika, şantiye, üretim tesis ve fabrikalara kadar bir çok alanda sinek ve diğer tüm haşerelere karşı sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmektedir.

 

Okunma 3791 defa