Anka Pest Control'den Bahçe ilaçlama ve Bahçenizi Koruma
TEL : 0 232 256 26 52

Anka Pest Control'den Bahçe ilaçlama ve Bahçenizi Koruma

Bahçe İlaçlaması Bahçe İlaçlaması Anka İlaçlama

Yabani ot öldürme, bitki koruma ve bitki besleme dahil olmak üzere bahçede çeşitli amaçlarla yapılan müdahalelerin en başında böcek ilaçlama ve haşere ile mücadele gelir. Bahçenizdeki böcek hasarını önlemenin en kolay yolu, onların ilk etapta gelmelerini önlemektir. Sağlıklı bir bahçe en iyi savunmadır. Zayıf bitkileri uzaklaştırın zaten virüs bulaşmış olabilirler. Yoksa zararlı böcek ve haşereleri cezbedecekler. Sağlıklı, organik toprak inşa edin. Kompost veya doğal gübreyle toprağın çoğaltılması ve toplanması doğal kompostlama yöntemleri, güçlü, canlı bitkiler geliştirmek için en iyi yöntemdir. Yosun malç veya sprey. Yosun, demir, çinko, baryum, kalsiyum, sülfür ve magnezyum gibi bitkilerde sağlıklı gelişmeyi teşvik eden eser elementleri içerir. Malç veya püskürtü formundaki deniz yosunu gübresi, büyümeyi hızlandıracak ve bitkilere hastalığa karşı dayanıklılık kazandıracaktır. Yosun malç salyangozları da iter. Yaprakları kuru tutun. Islak yeşillik bitkilere karşı böcek ve mantar hasarını teşvik eder. Yeşillik ıslanmadan kök sistemlerine sulama yöntemleri tercih edin.

Zararlı böcekler olduğu gibi bahçeniz için faydalı böceklerde vardır, bahçenize çekebileceğiniz veya zararlı böcekleri veya larvaları avlayan böceklerdir. Belirli problemler için birçok farklı tür vardır, yinede iyi yada kötü bahçemde böcek görmek istemiyorum diyenlerdenseniz, merdivenaltı ilaçlama yapan kişi yada kişler yerine, profesyonel haşere ilaçlama firmaları size yardım edebilir. Anka pest control haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetleri olarak bahçenize uygun ilaçlama yöntemlerini bitki türlerine göre kullanılan ilaçlar ve uygulama saatleri uzmanlarımız tarafından seçilir. Yapılan müdahale ve kullanılan ilaçlar hakkında bilgi rapor halinde size sunulur.

Bahçeniz sadece böcek ve haşere için cezbedici yer olarak kalmayıp konum itibari ile bazen kemirgen ve sürüngenlerede ev sahipliği yapabilirler. Anka haşere ilaçlama, mevcut olan her zararlıyı tespit edip zararlının türü ve popülasyonuna göre uygulamalar yapıp gerekli durumlarda güneş enerjisi ile çalışan cihaz ve kapanlar ile sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmektedir. Sayısız müşteri memnuniyetleri ile büyüyen Anka pest control haşere ve böcek ilaçlama 7 gün 24 saat izmir ve çevre illere hizmet vermektedir.

Okunma 3768 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69