Yılan Akrep İlaçlama Yöntemleri
TEL : 0 232 256 26 52

Yılan Akrep İlaçlama Yöntemleri

Yılan Akrep İlaçlama Yılan Akrep İlaçlama Anka Pest Control

Yılan istilası ile uğraşırken kanıtlanmış bir yöntem, yaşam alanını ortadan kaldırmaktır. Gerçek şu ki, bazı yılanlar bahçenize zarar vermekten zevk alan kemirgenleri yiyerek size iyilik yapsalarda, yine de, evinizi ve bahçenizi yılanlarla paylaşma fikri kabul edilemez. Bu gibi durumlarda bazı bu püskürtme yöntemleri kullanılmalıdır.Yabani otları ortadan kaldırın ve ev çevresinde dağınıklaştırın. Yarı yüksekliğe sahip sağlam, dikey bir çit, yılanın bir alana girmesini engeller. Yılanın girmesi için boşluklar veya delikler olmamalıdır. Yılanlar, bir sonraki yemekleri gelene kadar saklanabilecekleri yerlerde takılmayı severler ve bahçede kalın yapraklar, çalılar, uzun bitki ve fundalıklarınız varsa, ondan kurtulma zamanı gelmiştir. Sadece onlara bir sonraki yemeği yemelerine yardım etmekle kalmazsanız, görmeden seyahat etmelerini de kolaylaştırırsınız. Düşük kesme çimiyle temiz bir avluya sahipseniz, yılanlar rahat hissetmez çünkü baykuşlar gibi kendi avcılarına saldırılara daha açık olacaklar. Bahçenizin temiz tutulması ile bu mücadelenin ilk adımını atabilirsiniz.

Yılanlar, sıçanlar, fareler, böcekler ve diğer kemirgenleri yemeyi sever, bu nedenle evinizin herhangi bir yerinde herhangi bir sorununuz varsa, yılanlardan kurtulmak oldukça zor olacak. Alınacak yiyecek var olduğu sürece ayrılmıyorlar. Bahçenizi bu zararlılara karşı tedavi etmek aslında yılanları yiyecek arayan başka bir yere gönderebilir. Yılanlar güçlü kokuları beğenmediğini göz önüne alırsak, birçok kişi onları avlu ve evlerinden uzak tutmak için kükürt kullanır ve tek yapmanız gereken bahçenizin çit çizgisine şerit çekmektir. Kükürt, mağazalarda satılan birçok yılan repellantında kullanılan bir maddedir. İnsanlar tarçın yağı ve diğer yağ temellerini yılanları püskürtmek için kullandıkları için çok yaygın bir şeydir, çünkü onlara tam anlamıyla saldırgan bir koku verebilirler. Bu yağlar normal olarak tarama alanları gibi küçük alanlarda ve garajınızın köşelerinde püskürtülür. 

Bu tehlikeli sorunu kendiniz çözmeyi denemek yerine, yılan mücadelesinde birçok tuzak ve stratejileri sunmakta olan Anka pest control Haşere Böcek ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetlerinden yardım ve destek alabilirsiniz. 

 

 

Okunma 26395 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69