Yılan Akrep İlaçlama Yöntemleri

Yılan Akrep İlaçlama Yılan Akrep İlaçlama Anka Pest Control

Yılan istilası ile uğraşırken kanıtlanmış bir yöntem, yaşam alanını ortadan kaldırmaktır. Gerçek şu ki, bazı yılanlar bahçenize zarar vermekten zevk alan kemirgenleri yiyerek size iyilik yapsalarda, yine de, evinizi ve bahçenizi yılanlarla paylaşma fikri kabul edilemez. Bu gibi durumlarda bazı bu püskürtme yöntemleri kullanılmalıdır.Yabani otları ortadan kaldırın ve ev çevresinde dağınıklaştırın. Yarı yüksekliğe sahip sağlam, dikey bir çit, yılanın bir alana girmesini engeller. Yılanın girmesi için boşluklar veya delikler olmamalıdır. Yılanlar, bir sonraki yemekleri gelene kadar saklanabilecekleri yerlerde takılmayı severler ve bahçede kalın yapraklar, çalılar, uzun bitki ve fundalıklarınız varsa, ondan kurtulma zamanı gelmiştir. Sadece onlara bir sonraki yemeği yemelerine yardım etmekle kalmazsanız, görmeden seyahat etmelerini de kolaylaştırırsınız. Düşük kesme çimiyle temiz bir avluya sahipseniz, yılanlar rahat hissetmez çünkü baykuşlar gibi kendi avcılarına saldırılara daha açık olacaklar. Bahçenizin temiz tutulması ile bu mücadelenin ilk adımını atabilirsiniz.

Yılanlar, sıçanlar, fareler, böcekler ve diğer kemirgenleri yemeyi sever, bu nedenle evinizin herhangi bir yerinde herhangi bir sorununuz varsa, yılanlardan kurtulmak oldukça zor olacak. Alınacak yiyecek var olduğu sürece ayrılmıyorlar. Bahçenizi bu zararlılara karşı tedavi etmek aslında yılanları yiyecek arayan başka bir yere gönderebilir. Yılanlar güçlü kokuları beğenmediğini göz önüne alırsak, birçok kişi onları avlu ve evlerinden uzak tutmak için kükürt kullanır ve tek yapmanız gereken bahçenizin çit çizgisine şerit çekmektir. Kükürt, mağazalarda satılan birçok yılan repellantında kullanılan bir maddedir. İnsanlar tarçın yağı ve diğer yağ temellerini yılanları püskürtmek için kullandıkları için çok yaygın bir şeydir, çünkü onlara tam anlamıyla saldırgan bir koku verebilirler. Bu yağlar normal olarak tarama alanları gibi küçük alanlarda ve garajınızın köşelerinde püskürtülür. 

Bu tehlikeli sorunu kendiniz çözmeyi denemek yerine, yılan mücadelesinde birçok tuzak ve stratejileri sunmakta olan Anka pest control Haşere Böcek ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetlerinden yardım ve destek alabilirsiniz. 

 

 

Okunma 29084 defa