''Biz Daha Önce Böyle İlaçlama Görmedik'' Dedirten ANKA

Sıradışı İlaçlama Sıradışı İlaçlama Anka İlaçlama

Ücretsiz ultrasonik fare kovucular, Ücretsiz sinek tutucu cihazlar, Hizmet kalitesi, İstisnasız müşteri memnuniyetleri, Böcekler ve izolasyon hakkında bilgilendirme, Genç ve Güler yüzlü kadro, Ekonomik fiyatlarla birleşince her müşterimizden duyduğumuz ortak cümle ''Biz daha önce böyle ilaçlama görmedik'' Bunu hem gururla sizler ile paylaşırken bir yanımızda sadece 5 lira 10 lira ucuz olsun diye tercih edilen kişi yada firmaların neler yaptıklarını yada yapmadıklarını duyduğumuzda üzülüyoruz. Her müşterinin kaliteyi hak ettiğine inanıyoruz. Bunun verilen ücret ile ilgili olmadığını firmamızın misyonu ve vizyonunun müşteri memnuniyeti ilkesine dayandığını gururla belirtiyoruz. 

Standart apartman ilaçlaması olsun, ev ilaçlaması, gıda işletmeleri, fabrika, otel, şantiye, küçük yada büyük her yaşam alanına uygulanan hizmet kalitesi asla değişkenlik gösteremez, burası önemli burası değil mantığından hep uzak durduk, sadece müşteri memnuniyeti ve yaşam alanlarında sıfır böcek sayesinde her gün büyüyen bir aile oluyoruz. 1 saatte bitebilmesi gereken bir apartmandan 5 saatlik bir çalışma ile çıktığımızda oluyor, yada 5 dakikalık bir tek daire ilaçlamasından 45 dakikada çıktığımızda oluyor. Amaç asla ilacı sıkıp gideyim sorun devam ederse ararlar mantığı olmadı olmayacaktır. Yüzde 99.9 luk bir yüzde ile en sorunlu apartman yada ev ilaçlamalarında tek uygulama ile sorunu ortadan kaldırmamız tesadüf değil. 

Yaşam alanlarınızı ilaçlama yaptırırken merdivenaltı kişi veya kişilere yaptırmamaya özen gösterin. 5 lira kar yapmak sadece yanılgıdır. Haşere ilaçlama sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana, müşterilerimizin yeni seneye girerken kendilerinin arayıp gün almaları yoğunluktan dolayı olsun bekleriz demeleri de tesadüf değil. Öncelikle aradaki kalite ve hizmet farkını görebilen tüm müşterilerimize teşekürlerimizi bildirirken, Siz değerli izmir ve çevre ilçelerdeki tüm böcek ve haşere sorunu yaşayan yada yaşamamak için önlem almak isteyenleri sıradışı bir ilaçlama ve kaiteli hizmete davet ediyoruz. Anka pest control Haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetleri olarak tüm yaşam alanlarınızdaki zararlılar ile mücadelede sorun ve sorumluluklarınızı üstleniyoruz.

Okunma 2958 defa