Apartman İlaçlaması Zamanı, Faydası, Kazancı

Apartman ilaçlaması Apartman ilaçlaması Anka İlaçlama

Apartman ilaçlaması için en uygun zaman, yapılması gerekenler ve her dairenin katılımında, haşere ile mücadelede 1-0 önde olmak. Bu yazımızda bulacağınız başlıklar, öncelikle kışın böcek ve haşerelerin neslinin tükenmediği gibi yazın da onları daha çok göreceğimiz bir gerçektir. Havaların ısınması ile sayıları, yaşam alanlarımızda yüzleri binleri bulan bu istenmeyen misafirler ile yaşamak kaderiniz değil. Evinde apartmanında böcek sorunu olmayanların benim sorunum değil demeleri son derece yanlıştır, çünkü yapılan ilaçlamalar ve uygulamalar kimi zaman mevcut haşere istilasını sona erdirmek için yapılırken çoğu zaman da dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı bilinçli önlemler için yapılmaktadır. Bazen iş yerinizden çantanıza elbisenize saklabilecek bir böceği evinize getirerek, yada marketlerden aldığınız ürünlerin içerisinde evinize gelebilecek haşerelerin evinizde ve yaşam alanlarınızda yuvalanmaması, koloni kuramaması için de, evinizde böcek olmasa dahi tedbir amaçlı ilaçlama sizi ve sevdiklerinizi bu canlılardan uzak tutacaktır.

İlaçlamanın izmir gibi sıcak iklime sahip kıyı şeridi illerimizde hiç kesilmemesiyle birlikte, ister ev olsun ister iş yeri, yada apartmanınızın genel ilaçlaması için en uygun zaman mart ortası, hava durumuna göre mart sonu ve nisan başı gibi toprağın ısınması haşerelerin çıkışı ile başlamaktadır. Apartman ilaçlamalarının tek daire ilaçlamasından farkı, tüm binanın böcek ve olası haşerelerden izole edilmesi ve koruma altına alınmasıdır. Acaba komşumda böcek varmı sorusu tamamen yok olmakta, çatı, kiler, otopark, depolar, sığınaklar ile tam bir koruma altına girilmektedir. Ayrıca apartman ilaçlaması sayesinde ekonomik bir ilaçlama hizmeti de almış olmaktasınız. Örneğin tek daire ilaçlaması için bir ilaçlama firması ile anlaştığınızdaki fiyat, apartmandaki tüm dairelerin katılımı sayesinde daire başına neredeyse beşte birine düşecektir. Hem daha güvenli hem daha ucuz böcek ilaçlama için apartman ilaçlaması en doğru tercih olacaktır.

Apartman ilaçlamalarında yöneticiniz, herkesin evinde olabileceği ortak bir gün belirleyip gün ve saati, apartman sakinlerinin görebileceği yerlere 1 hafta önce asması ile süreç başlamış olur. İlaçlama günü ve saati geldiğinde yapılacak ekstra hiç bir şey olmayacaktır. Anka pest control haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetleri olarak uygulama günü ve saatinde yöneticiyle irtibata geçip acil çıkması gereken dairelere öncelik veriyoruz. Acil dairelerin bitiminden sonra, en üst kattan başlayarak aşağı katlara doğru tek tek daireleri ilaçlayıp yapılan daireleri not alıyoruz. Evde olmayan yada müsait olmayan daireler için ortak bir gün belirleyip tekrar geliyoruz. Apartman ilaçlamalarında tüm daireler ilaçlandıktan sonra çatı, apartman boşluğu, depolar, kömürlük, sığınak, otoparklar, bahçeniz ücretsiz ilaçlanmaktadır. Daireler ilaçlanırken daire sakinleri evi terk etmek yada mutfak araç gereçlerini yıkamak yerini değiştirmek zorunda değildirler. İlaçlar kokusuz leke bırakmayan Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ilaçlardır. Mutfak bölümlerine bardak tabak yada yiyecek muhafaza ettiğiniz dolaplara sıvı uygulama yerine jel uygulama yapılmaktadır. Bu uygulama için ekstra bir ücret talep edilmez. İlaçlama sırasında yada sonrasında da günlük hayatınıza devam edebilirsiniz uzman arkadaşların sizden isteyeceği tek şey, ilaçlama sonrasında 2 gün ıslak temizlik yapmamanız olacaktır. İlaçlama bitiminde kullanılan ilaçların miktar, marka ve uygulamalar hakkında detaylı raporlar yöneticiye teslim edilir.

Gelen personelimiz her dairede eldiveni, galoşu, maskesi, güler yüzü ile sizlere hizmet verirken her daireye ilaçlamaya başlamadan önce izolasyon hakkında bilgiler verip mevcut böceğin keşfini yapacaktır. Bu keşif ile uygulama ve kullanılacak ilaçlar uzmanlarımız tarafından değiştirilebilinir. Keşif yapılmayan bilinçsiz uygulamalar yüzünden çoğu zaman ilaçlama sonrasında mevcut sorununuz artabilir. Anka buna izin vermiyecektir bu yüzden ilaçlama öncesi her dairede keşif yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetleri sayesinde İzmir in en çok tercih edilen ilaçlama firmalarının arasında yerimizi sağlamlaştırmaktayız. 

Bay Bayan personelleri, güler yüzlü hizmeti, ekonomik fiyatları, kampanyaları, kalitesi, ilaçlama sonrasında da sizi unutmayıp ilgisi ile başka hizmetleriniz de varmı dedirten bir firma ile çalışmak ve bu sene haşere görmek istemiyoruz diyorsanız, herANKAlite yi tercih etmeniz dileğiyle. 

Okunma 8431 defa