Angelina Jolie ve Çocuklarının Böcek Yeme Videosu
TEL : 0 232 256 26 52

Angelina Jolie ve Çocuklarının Böcek Yeme Videosu

Angelina jolie Angelina jolie Anka İlaçlama

Angelina Jolie, Kamboçya ziyareti sırasında BBC ile çektiği yeni bir röportaj sırasında bazı yerel lezzetlerin de tadına baktı. 41 yaşındaki aktris ve insancıl muhabir ve çocuklarına, çekirge, akrep ve örümcek gibi şeyleri nasıl pişireceğini ve yemelerini öğretiyor. Angelina, üç çocuğu Shiloh, 10 yaşında ve sekiz yaşındaki ikizler Knox ve Vivienne ile pişirdiği haşerelerin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Videonun sonunda, Angie Knox'a gıdaya ilişkin görüşlerini soruyor ve "Kuru cips" ile karşılaştırıyor. 

Aktris Angeline Jolie'nin tahmini net değeri 200 milyon dolardır. Jolie, bu günlerde aksiyon kahramanları oynamak için banka kuran tek kadın. Başlangıçta Tom Cruise için yazılmış olan Tuz, 110 milyon dolarlık bir bütçeyle 300 milyon dolar kazandırdı. 2010'daki diğer filmi The Tourist, 280 milyon dolarlık gişelerinden % 75'ini yurtdışından kazandı. 22 Nisan 2011'de Angelina Jolie Louis Vuitton'un yeni yüzü olmak için yaklaşık 10 milyon dolarlık bir slam-dunk anlaşması imzaladı. İnternet üzerinden. In Touch dergisinde Angelina ve Brad'ın çocuklara yılda 10 Milyon dolar harcadıkları bildirildi. Angelina Jolie'nin yılda yaptığı miktar birkaç şeye bağlı. Film başına 7 milyon - 15 milyon dolar kazanıyor ve yılda bir veya iki film yapıyor. Angelina Jolie, 2009'da farklı nedenlerle 7 milyon dolar vermiş parasıyla da cömertçe karşılıyor. Bir filmdeki ilk öncü rolü 1993 bilimkurgu gerilim filmi Cyborg 2'de geldi ve bunu 1995'te kült hacker izledi. Jolie ayrıca insani yardım çabalarına katıldı, BMMYK ile birlikte çalışmaya başlayarak, dünyanın dört bir yanına dosyalanmış görevlerde bulundu. Ve çeşitli yardım kuruluşlarına para bağışladı. Jolie ayrıca Jolie-Pitt Vakfı'nı, aktör Brad Pitt ile birlikte kurdu.

Bu arada birçok kişi örümcekler tarafından ısırıldığından endişeleniyor, ancak gerçek şu ki, örümceklerin vahşi bir köpek gibi çeneleri yok ve aslında kimseyi ya da herhangi bir canlıyı ısırmıyor. Geleneksel çene kemiği yerine, yeterince uzun oldukları takdirde insan derisine nüfuz edebilen dişleri var. Bunlar, avı kavramak ve hareketsizleştirmek için yararlıdır ve genellikle makas hareketi ile yardımcı olurlar. Örümceğin ağız parçalarına erişimi sağlamak için avını yırtmasına yardım eden güçlü dişler de bir tutma ve ezici rol oynuyor. Çoğu örümcek için, ağız girişinde içeriye doğru dışarı doğru çıkıntı yaparak, örümceğin yemeye çalıştığı herhangi bir gıdadan katı parçacıkları zorlayan, yalnızca sıvılaştırılmış malzemeler aslında sindirim sistemine giren ince tüyler vardır. 

Örümcekler genelde kuru koşullara daha toleranslıdır, ancak çoğunluğu hâlâ öğleden sonra güneşten uzak durmayı ve yeşil yapraklı böcekler için yem sağlamayı veya maruz kalmış habitatlarda akşamları dolaşmayı tercih  etmektedir. Birçok böcekten farklı olarak, örümcek, bol miktarda fekal malzeme üretmez çünkü avının sindirilmeyen kısımları sindirim sistemine girmez. Bunun yerine, yakında atılırlar. Örümcek  dışkıları genellikle beyazımsı renktedir, çünkü az miktarda atıklar, özellikle de guanin, adenin, hipoksantin ve muhtemelen urik asit içerir; bunların hepsi beyazdır. 

 

Okunma 4159 defa

Ortam

Angelina Jolie Böcek Yedi Anka Pest Control

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69