Angelina Jolie ve Çocuklarının Böcek Yeme Videosu

Angelina jolie Angelina jolie Anka İlaçlama

Angelina Jolie, Kamboçya ziyareti sırasında BBC ile çektiği yeni bir röportaj sırasında bazı yerel lezzetlerin de tadına baktı. 41 yaşındaki aktris ve insancıl muhabir ve çocuklarına, çekirge, akrep ve örümcek gibi şeyleri nasıl pişireceğini ve yemelerini öğretiyor. Angelina, üç çocuğu Shiloh, 10 yaşında ve sekiz yaşındaki ikizler Knox ve Vivienne ile pişirdiği haşerelerin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Videonun sonunda, Angie Knox'a gıdaya ilişkin görüşlerini soruyor ve "Kuru cips" ile karşılaştırıyor. 

Aktris Angeline Jolie'nin tahmini net değeri 200 milyon dolardır. Jolie, bu günlerde aksiyon kahramanları oynamak için banka kuran tek kadın. Başlangıçta Tom Cruise için yazılmış olan Tuz, 110 milyon dolarlık bir bütçeyle 300 milyon dolar kazandırdı. 2010'daki diğer filmi The Tourist, 280 milyon dolarlık gişelerinden % 75'ini yurtdışından kazandı. 22 Nisan 2011'de Angelina Jolie Louis Vuitton'un yeni yüzü olmak için yaklaşık 10 milyon dolarlık bir slam-dunk anlaşması imzaladı. İnternet üzerinden. In Touch dergisinde Angelina ve Brad'ın çocuklara yılda 10 Milyon dolar harcadıkları bildirildi. Angelina Jolie'nin yılda yaptığı miktar birkaç şeye bağlı. Film başına 7 milyon - 15 milyon dolar kazanıyor ve yılda bir veya iki film yapıyor. Angelina Jolie, 2009'da farklı nedenlerle 7 milyon dolar vermiş parasıyla da cömertçe karşılıyor. Bir filmdeki ilk öncü rolü 1993 bilimkurgu gerilim filmi Cyborg 2'de geldi ve bunu 1995'te kült hacker izledi. Jolie ayrıca insani yardım çabalarına katıldı, BMMYK ile birlikte çalışmaya başlayarak, dünyanın dört bir yanına dosyalanmış görevlerde bulundu. Ve çeşitli yardım kuruluşlarına para bağışladı. Jolie ayrıca Jolie-Pitt Vakfı'nı, aktör Brad Pitt ile birlikte kurdu.

Bu arada birçok kişi örümcekler tarafından ısırıldığından endişeleniyor, ancak gerçek şu ki, örümceklerin vahşi bir köpek gibi çeneleri yok ve aslında kimseyi ya da herhangi bir canlıyı ısırmıyor. Geleneksel çene kemiği yerine, yeterince uzun oldukları takdirde insan derisine nüfuz edebilen dişleri var. Bunlar, avı kavramak ve hareketsizleştirmek için yararlıdır ve genellikle makas hareketi ile yardımcı olurlar. Örümceğin ağız parçalarına erişimi sağlamak için avını yırtmasına yardım eden güçlü dişler de bir tutma ve ezici rol oynuyor. Çoğu örümcek için, ağız girişinde içeriye doğru dışarı doğru çıkıntı yaparak, örümceğin yemeye çalıştığı herhangi bir gıdadan katı parçacıkları zorlayan, yalnızca sıvılaştırılmış malzemeler aslında sindirim sistemine giren ince tüyler vardır. 

Örümcekler genelde kuru koşullara daha toleranslıdır, ancak çoğunluğu hâlâ öğleden sonra güneşten uzak durmayı ve yeşil yapraklı böcekler için yem sağlamayı veya maruz kalmış habitatlarda akşamları dolaşmayı tercih  etmektedir. Birçok böcekten farklı olarak, örümcek, bol miktarda fekal malzeme üretmez çünkü avının sindirilmeyen kısımları sindirim sistemine girmez. Bunun yerine, yakında atılırlar. Örümcek  dışkıları genellikle beyazımsı renktedir, çünkü az miktarda atıklar, özellikle de guanin, adenin, hipoksantin ve muhtemelen urik asit içerir; bunların hepsi beyazdır. 

 

Okunma 4544 defa

Ortam

Angelina Jolie Böcek Yedi Anka Pest Control