Yeni Nesil İlaçlama

Jel İlaçlama Jel İlaçlama Anka İlaçlama

Böcek ilaçlama sektörüne girdiğimiz ilk günden beri, en çok duyduğumuz cümle Başka hizmetleriniz de var mı? İstisnasız her müşterinin memnuniyeti bizi her gün büyüyen bir aile yapmakta, son teknoloji ve uygulamaları sürekli takip eden, en sorunlu daire ve yaşam alanlarının ilaçlamalarında en kısa sürede çözüme gitmemiz, izolasyon hakkında müşterilerimizi bilgilendirmemiz, İlaçlama öncesi keşif yapıp haşerenin türüne ve popülasyonuna göre ilaç ve uygulamalar ile müdahale etmemiz, fırın, buzdolabı, bulaşık makinası arkaları gibi böceğin yuva yapması en muhtemel yerlere, es geçmeden ilaç enjekte etmemiz, her sorunlu daire ilaçlamasından 15 gün sonra müşterilerimizi arayıp sorunun çözülüp çözülmediği hakkında bilgi ve teyit almamız, her müşterimizin tarafımızdan sigortalı olması, ekonomik fiyatlarımız, gerekli durumlarda ücretsiz ultrasonik cihaz temin etmemiz, güler yüzlü hizmet ve işimizi aşk ile yapmamız bizi en çok tercih edilenler arasına hızla getirmiştir. 

Böcek ilaçlaması yaptırırken ve sonrasında yapmanız gerekenler sizin için çok önemlidir. Yaşam alanlarınızda karşılaştığınız haşerenin cinsini ve özelliğini bilmek zorunda değilsiniz fakat profesyonel haşere ilaçlama firmaları nı tercih etmeniz sizin yapmanız gereken bir sorumluluk. Fiyatları sadece bir miktar daha ucuz diye merdiven altı çalışan kişi ve kişileri tercih etmeniz sadece evinize tarım ilacı sıkıp sağlığınızla oynamalarınla kalmayacak, sorunun giderilmediği zamanlarda da zaman ve para kaybınıza neden olacaktır. Ruhsatlı ve belgeli ilaçlama firmalarından birini tercih ettiniz ve evinizdeki sorun devam ediyorsa hemen başka bir firma aramak yerine o firmayı tekrar arayıp sorununuzu bildiriniz. Haşere sorununuz bitene kadar size ücretsiz hizmet vermek ile mükelleftirler.

Gelen personelden biyosidal ürün uygulama belgeleri olup olmadığını sorup, ibraz etmelerini unutmayınız. Ezbere uygulama yapan kişi ve kurumları uyarınız. Her böceğin ilacı ve uygulamasında farklılıklar olabilir. İlaçlama öncesi haşerenin keşfi sorunun giderilmesindeki en büyük roldür. Yukarıdaki resimde alman hamam böceği için jel uygulamasını görmektesiniz. Alman hamam böceği istilasına uğramış bir eve kesinlikle sıvı ilaç sıkılmaması gerekir. Halk dilinde kalorifer böceği olarak da bilinen bu böceğe sıvı ilaç sıkılması halinde, kuyruk kısımlarında hazırda tuttukları yumurtaları kendileri ölürken, sizin ulaşamıyacağınız noktalara bırakır. Bu yumurtalardan 15-20 gün sonra çıkacak olan 120-150 arası yeni böcek sizi eskisinden daha büyük bir soruna götürecektir. Jel uygulamalarında ise bu sorun ortadan kalkmaktadır. Öleceğini anlamayıp strese girmeyen bu böcekler bırakılan jelleri gıda olarak tüketip yumurta bırakmadan ölürler. Ölen böcekle temas eden diğer böcekler ve yuvalarına taşınması sebebiyle zincirleme bir ölüm ile bu türden kurtulabilirsiniz. 

Güler yüzlü hizmet, kaliteli ilaçlama ve daha bir çok fark için Anka Pest Control Haşere İlaçlama ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Okunma 4118 defa