Yılanlar her yerde olabilir! Uçuşu iptal ettiren yılan videosu

Uçakta yılan Uçakta yılan Anka İlaçlama

Aşağıda videosunu izleyebileceğiniz bu olay geçtiğimiz günlerde Emirates Havayollarına ait EK0863 sefer sayılı Umman'ın başkenti Maskat'tan Dubai'ye uçması planlanan yolcu  uçağında yaşandı, uçakta bulunan yılan şaşkınlık yarattı, Emirates Havayolları tarafından yapılan açıklamada, yılanın yolcular uçağa binmeden önce bagaj personeli tarafından bulunduğu, bunun üzerine Maskat-Dubai uçuşunun iptal edildiği belirtildi. Açıklamada, uçağın iyice arandığı ve temizlendiği ifade edildi. 

Yılanlar hakkında küçük bir bilgi, Yılanlar, termitler, kemirgenler, kuşlar, kurbağalar, küçük geyikler ve diğer sürüngenler gibi çeşitli öğeleri tüketirler. Yılanlar avlarını tamamıyla yiyip, alt çene üst çeneden ayrılabildiğinden başlarının çapından üç kat daha fazla avı besin zincirlerine katabiliyorlar. Genellikle dili fırlattığı gözlemlenirken, yılanlar havayı koklamak için çatallı dillerini kullanırlar. Yılanlar ektotermlerdir, yani vücut ısısını dışarıdan güneşlenerek veya serin, gölgeli alanlara geri çekerek düzenlemelidirler. Yılanlar türüne göre yılda üç ila altı kez deri değiştirmelidir.

Arka bahçenizde ve evinizde yılan sorunu ile karşılaştığınızda doğal bir yılan itici bulmak, gereken bir numaralı görev haline gelir. Bununla birlikte, mevcut türler, formlar ve efektler hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız. Çeşitli etkin çözümlerin nasıl çalıştığını öğrenmeli, profesyonel haşere ilaçlama firmalarından yardım almalısınız. Kimyasal yöntemlere karar vermeden önce, insanlar ve evcil hayvanlar için öncelikle, yerinizin çevresindeki alanı yılanlara çekici hale getirmeyin. Salyangoz ve çeşitli zararlıların yaşaması için cezbetmeyin. Bu, yaprakların ve döküntülerin tümünü düzenli olarak bahçe alanınızdan temizlemelisiniz. Evin, ahırların veya garajın duvarlarında delik bulunmaması son derece önemlidir. Üzerinde besleyecek bir şey olmadığında, başa çıkmak için herhangi bir problem yoktur. Genellikle, yılanları uzak tutmanın en iyi yolu onları çok çeken şeylerin hepsini ortadan kaldırmaktır. Sadece yemek yiyip orada barınmak için bir alan seçerler: yığın yığınları, kereste ve kayalar, yılanların yediği farklı böcekleri barındırır. Elbette, bu sürüngenler oldukça zararsız olabilir, fakat yine de uzak tutmak için birçok tehlikeli cins vardır. Bazıları kurbanlarını boğuyor, bazıları zehir ile ısırıyor. Anka pest control olarak yılan ilaçlaması ve mücadelesi konusundaki sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz.

Okunma 3392 defa

Ortam

Anka İlaçlama