Yılanlar her yerde olabilir! Uçuşu iptal ettiren yılan videosu
TEL : 0 232 256 26 52

Yılanlar her yerde olabilir! Uçuşu iptal ettiren yılan videosu

Uçakta yılan Uçakta yılan Anka İlaçlama

Aşağıda videosunu izleyebileceğiniz bu olay geçtiğimiz günlerde Emirates Havayollarına ait EK0863 sefer sayılı Umman'ın başkenti Maskat'tan Dubai'ye uçması planlanan yolcu  uçağında yaşandı, uçakta bulunan yılan şaşkınlık yarattı, Emirates Havayolları tarafından yapılan açıklamada, yılanın yolcular uçağa binmeden önce bagaj personeli tarafından bulunduğu, bunun üzerine Maskat-Dubai uçuşunun iptal edildiği belirtildi. Açıklamada, uçağın iyice arandığı ve temizlendiği ifade edildi. 

Yılanlar hakkında küçük bir bilgi, Yılanlar, termitler, kemirgenler, kuşlar, kurbağalar, küçük geyikler ve diğer sürüngenler gibi çeşitli öğeleri tüketirler. Yılanlar avlarını tamamıyla yiyip, alt çene üst çeneden ayrılabildiğinden başlarının çapından üç kat daha fazla avı besin zincirlerine katabiliyorlar. Genellikle dili fırlattığı gözlemlenirken, yılanlar havayı koklamak için çatallı dillerini kullanırlar. Yılanlar ektotermlerdir, yani vücut ısısını dışarıdan güneşlenerek veya serin, gölgeli alanlara geri çekerek düzenlemelidirler. Yılanlar türüne göre yılda üç ila altı kez deri değiştirmelidir.

Arka bahçenizde ve evinizde yılan sorunu ile karşılaştığınızda doğal bir yılan itici bulmak, gereken bir numaralı görev haline gelir. Bununla birlikte, mevcut türler, formlar ve efektler hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız. Çeşitli etkin çözümlerin nasıl çalıştığını öğrenmeli, profesyonel haşere ilaçlama firmalarından yardım almalısınız. Kimyasal yöntemlere karar vermeden önce, insanlar ve evcil hayvanlar için öncelikle, yerinizin çevresindeki alanı yılanlara çekici hale getirmeyin. Salyangoz ve çeşitli zararlıların yaşaması için cezbetmeyin. Bu, yaprakların ve döküntülerin tümünü düzenli olarak bahçe alanınızdan temizlemelisiniz. Evin, ahırların veya garajın duvarlarında delik bulunmaması son derece önemlidir. Üzerinde besleyecek bir şey olmadığında, başa çıkmak için herhangi bir problem yoktur. Genellikle, yılanları uzak tutmanın en iyi yolu onları çok çeken şeylerin hepsini ortadan kaldırmaktır. Sadece yemek yiyip orada barınmak için bir alan seçerler: yığın yığınları, kereste ve kayalar, yılanların yediği farklı böcekleri barındırır. Elbette, bu sürüngenler oldukça zararsız olabilir, fakat yine de uzak tutmak için birçok tehlikeli cins vardır. Bazıları kurbanlarını boğuyor, bazıları zehir ile ısırıyor. Anka pest control olarak yılan ilaçlaması ve mücadelesi konusundaki sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz.

Okunma 3214 defa

Ortam

Anka İlaçlama

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69