Yılan Masajı Nasıl, Nerede, Ne kadara Yapılıyor?

Yılan masajı Yılan masajı Anka İlaçlama

Kaygan bir şekilde, çıplak vücudunuzdan süzülen 6 metrelik pithon'u, ardından birkaç tane daha hayal edin ve bu yılanlar, vücudunuzu sıkıştırma eğilimindedir; bu da rahatlamanın aksine korunmanıza ve gergin hale getirmenize neden olur. Ancak, bir yılan masajı geçirmiş insanlar, deneyimlerin size adrenalin atağı vereceğine yemin ediyor. Yılan masajı muhtemelen herkesin sahip olabileceği en korkunç masajdır. Ancak kaç tane farklı insanın gerçekten bunu denediğine şaşıracaksınız. Huffington Post'a göre, dev yılanlar cildi ve kasların üzerinde gezinirken toplam 550 pound ağırlığında. Neyse ki, sersemlemiş sürüngenlerin ağızları bantlanmış böylece sizi ısıramıyorlar. Yine de rahatlamaya başlamadan önce yılan masajına alışmak için bir kaç deneme yapmanız gerekebilir. Bazı masaj operatörleri de küçük yılanlar kullandıklarından, yılan masajı her zaman büyük yılanları içermez. Üzerinizde büyük ve küçük yılanların birleşimi kullanıldığında şaşırmayın. Birlikte, büyük ve küçük sürüngenler ile normal masaj uygulayıcısı, bir düzenli masaj oturumunda farklı yoğunluklarda baskı uygulayacakları şekilde masaj baskısında bir derecelendirmeyi elde eder.

İlk olarak, masör veya masöz yılanları yıkıyor.. Ayrıca, sürüngenlerin kuru ve temiz olduğundan emin oluyor. Aslında hayvanlar çoğunlukla doğal olarak yaptıklarını yapıp vücudunuzdan süzülüyor ve sarmalıyor. Filipinler'de hızmet veren kuruluş, doğal masaj uzmanlarının, doğal avcı davranışlarına başvurmadıklarından emin olmak için göreve konmadan önce 10 tavuk ile beslenmesinin gerekli olduğunu Sonuçta, çoğu klinikten 15 dakikalık seanslar sunmasına rağmen, yılan masaj oturumu başına bir saat iş görebileceklerini söylüyor. Bu yüzden iş sırasında yılanları iyi beslenmiş tutmak önemli.

Buzz Feed, Cakarta'daki Endonezya Bali Mirası Refleksolojisinin seans başına yaklaşık 34 $ talep ettiğini ve bunun bir ya da iki saatlik masaj başına 150 ila 250 dolar arasında değişen profesyonel masörler ve masözlerin oranına kıyasla çok daha ucuz olduğunu söyledi. Endonezya ve Filipinler'den başka, İsrail, Tayland ve Rusya'da da yılan masajı sunuluyor. Gezegendeki yılan nüfusun yeni bir iş tanımı yapabileceğini kim bilebilirdi? Aşağıdaki videomuzda da yılan masajının bir versyonunu izleyebilirsiniz.
 
Okunma 4723 defa

Ortam

Anka İlaçlama Yılan Masajı videosu