Yılan Masajı Nasıl, Nerede, Ne kadara Yapılıyor?
TEL : 0 232 256 26 52

Yılan Masajı Nasıl, Nerede, Ne kadara Yapılıyor?

Yılan masajı Yılan masajı Anka İlaçlama

Kaygan bir şekilde, çıplak vücudunuzdan süzülen 6 metrelik pithon'u, ardından birkaç tane daha hayal edin ve bu yılanlar, vücudunuzu sıkıştırma eğilimindedir; bu da rahatlamanın aksine korunmanıza ve gergin hale getirmenize neden olur. Ancak, bir yılan masajı geçirmiş insanlar, deneyimlerin size adrenalin atağı vereceğine yemin ediyor. Yılan masajı muhtemelen herkesin sahip olabileceği en korkunç masajdır. Ancak kaç tane farklı insanın gerçekten bunu denediğine şaşıracaksınız. Huffington Post'a göre, dev yılanlar cildi ve kasların üzerinde gezinirken toplam 550 pound ağırlığında. Neyse ki, sersemlemiş sürüngenlerin ağızları bantlanmış böylece sizi ısıramıyorlar. Yine de rahatlamaya başlamadan önce yılan masajına alışmak için bir kaç deneme yapmanız gerekebilir. Bazı masaj operatörleri de küçük yılanlar kullandıklarından, yılan masajı her zaman büyük yılanları içermez. Üzerinizde büyük ve küçük yılanların birleşimi kullanıldığında şaşırmayın. Birlikte, büyük ve küçük sürüngenler ile normal masaj uygulayıcısı, bir düzenli masaj oturumunda farklı yoğunluklarda baskı uygulayacakları şekilde masaj baskısında bir derecelendirmeyi elde eder.

İlk olarak, masör veya masöz yılanları yıkıyor.. Ayrıca, sürüngenlerin kuru ve temiz olduğundan emin oluyor. Aslında hayvanlar çoğunlukla doğal olarak yaptıklarını yapıp vücudunuzdan süzülüyor ve sarmalıyor. Filipinler'de hızmet veren kuruluş, doğal masaj uzmanlarının, doğal avcı davranışlarına başvurmadıklarından emin olmak için göreve konmadan önce 10 tavuk ile beslenmesinin gerekli olduğunu Sonuçta, çoğu klinikten 15 dakikalık seanslar sunmasına rağmen, yılan masaj oturumu başına bir saat iş görebileceklerini söylüyor. Bu yüzden iş sırasında yılanları iyi beslenmiş tutmak önemli.

Buzz Feed, Cakarta'daki Endonezya Bali Mirası Refleksolojisinin seans başına yaklaşık 34 $ talep ettiğini ve bunun bir ya da iki saatlik masaj başına 150 ila 250 dolar arasında değişen profesyonel masörler ve masözlerin oranına kıyasla çok daha ucuz olduğunu söyledi. Endonezya ve Filipinler'den başka, İsrail, Tayland ve Rusya'da da yılan masajı sunuluyor. Gezegendeki yılan nüfusun yeni bir iş tanımı yapabileceğini kim bilebilirdi? Aşağıdaki videomuzda da yılan masajının bir versyonunu izleyebilirsiniz.
 
Okunma 4423 defa

Ortam

Anka İlaçlama Yılan Masajı videosu

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69