Resime 2 Kere Bakın ve İnanılmaz videosunu izleyin!

Bukalemun Bukalemun Anka İlaçlama

Dikkatle boyanmış iki adet çıplak kadın modeli,  su bazlı vücut boyası ile inanılmaz bir illüzyon yaratmak için tasarlayan bu eser, İtalyan sanatçı Johannes Stoetter'ındır. 37 yaşındaki sanatçı, daha önce modellerini kurbağa ve papağanlara dönüştürdü, ancak bugüne kadarki en karmaşık ve etkileyici parçası bu olabilir. Aldatmayı tamamlamak için, modeller cildine uyacak şekilde boyanmış bir tezgah üzerine oturtuldu ve yeşil dalını  havada tuttular. 

Stoetter, Bukalemun hakkında konuşarak şunları söyledi: Ben motifi daha büyük olarak tasarlayıp renklerle boyamak için yaklaşık dört gün çalıştım. Vücut boyama yardımcısı yardımıyla yaklaşık altı saatimi aldı. Saçların kel olmasını sağlamak için saçları doğal kıl ile örttüm. Her işte olduğu gibi farklı seviyelerde farklı zorluklar var, ancak sanatsal tutkumuz ve eserimdeki sevginin çok büyük olduğunu ve zorluklarla başa çıkmanın bir yolunu bulacağımı düşünüyorum. Ana ilhamlarım doğa, benim kişisel yaşam felsefem, her gün hayatım ve insanlardır. Sanatçı şunları ekledi: Bence vücut boyama bir şeylerin bir şeylerden uzaklaşmasına izin vermeyi öğrenmek için iyi bir yoldur. Hayatta bu tekrar tekrar olur ve onunla başa çıkabilmek iyidir.

Bu arada aşağıdaki videoyu izlemeden önce kısa bir bilgi, Bukalemunun özelliklerinden biri gözleriyle ayrı ayrı yönlere bakabilmesidir. Bu özelliği, bukalemunun hem rahatça avlanmasını hem de düşmanlarını uzaktan fark etmesini sağlar, bir gözüyle aşağıya bakarken öteki gözünü çevirip yukarıya bakabilir. Bukalemunlar ile ilgili daha fazla bilgi ve videolar için Anka pest control'ün resmi facebook sayfası olan Anka böcek ilaçlama sayfamızı takip edebilirsiniz. İyi seyirler.

Okunma 3686 defa

Ortam

Bukalemun gösterisi