Resime 2 Kere Bakın ve İnanılmaz videosunu izleyin!
TEL : 0 232 256 26 52

Resime 2 Kere Bakın ve İnanılmaz videosunu izleyin!

Bukalemun Bukalemun Anka İlaçlama

Dikkatle boyanmış iki adet çıplak kadın modeli,  su bazlı vücut boyası ile inanılmaz bir illüzyon yaratmak için tasarlayan bu eser, İtalyan sanatçı Johannes Stoetter'ındır. 37 yaşındaki sanatçı, daha önce modellerini kurbağa ve papağanlara dönüştürdü, ancak bugüne kadarki en karmaşık ve etkileyici parçası bu olabilir. Aldatmayı tamamlamak için, modeller cildine uyacak şekilde boyanmış bir tezgah üzerine oturtuldu ve yeşil dalını  havada tuttular. 

Stoetter, Bukalemun hakkında konuşarak şunları söyledi: Ben motifi daha büyük olarak tasarlayıp renklerle boyamak için yaklaşık dört gün çalıştım. Vücut boyama yardımcısı yardımıyla yaklaşık altı saatimi aldı. Saçların kel olmasını sağlamak için saçları doğal kıl ile örttüm. Her işte olduğu gibi farklı seviyelerde farklı zorluklar var, ancak sanatsal tutkumuz ve eserimdeki sevginin çok büyük olduğunu ve zorluklarla başa çıkmanın bir yolunu bulacağımı düşünüyorum. Ana ilhamlarım doğa, benim kişisel yaşam felsefem, her gün hayatım ve insanlardır. Sanatçı şunları ekledi: Bence vücut boyama bir şeylerin bir şeylerden uzaklaşmasına izin vermeyi öğrenmek için iyi bir yoldur. Hayatta bu tekrar tekrar olur ve onunla başa çıkabilmek iyidir.

Bu arada aşağıdaki videoyu izlemeden önce kısa bir bilgi, Bukalemunun özelliklerinden biri gözleriyle ayrı ayrı yönlere bakabilmesidir. Bu özelliği, bukalemunun hem rahatça avlanmasını hem de düşmanlarını uzaktan fark etmesini sağlar, bir gözüyle aşağıya bakarken öteki gözünü çevirip yukarıya bakabilir. Bukalemunlar ile ilgili daha fazla bilgi ve videolar için Anka pest control'ün resmi facebook sayfası olan Anka böcek ilaçlama sayfamızı takip edebilirsiniz. İyi seyirler.

Okunma 3438 defa

Ortam

Bukalemun gösterisi

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69