Trump Amerika Başkanı Olursa; Böcek Yerim Demişti! Yedirttiler
TEL : 0 232 256 26 52

Trump Amerika Başkanı Olursa; Böcek Yerim Demişti! Yedirttiler

Amerika başkanlık seçimleri için eğer Trump kazanırsa canlı yayında böcek yerim diyen, ABD’li siyaset bilimci ve kamuoyu yoklamaları uzmanı Dr. Sam Wang, seçim sonrasında DonaldTrump’ın 290 delegeye ulaşarak başkanlık seçimini kazanması, Hilary Clinton’ın kazanacağını öngören 14 anket sonucunun da tamamen tersi yönde bir gelişme olması ile katıldığı cnn'in canlı yayın programında sunucu Michael Smerconish’in Trump kazanırsa, böcek yerim sözünü hatırlatması üzerine yayın sırasında canlı böceği yiyerek herkesi şoke etti. Büyük lokma ye büyük söz konuşma ata sözünü hatırlatan Wang için ne denilir bilinmez ama bizim kültür ve damak tadımızdan çok uzak olan bu canlılar dünyanın farklı ülkelerinde sokakta ve lüks işletmelerde besin olarak tüketiliyor. 

Haşere ve böcek görmek istemeyen güzel izmirin güzel insanları için 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan Anka pest control haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetleri olarak evinizde, iş yerinizde, tüm kapalı ve açık yaşam, kullanım alanlarınızda Yürüyen, uçan haşere ve kemirgen ilaçlaması ve mücadelelerindeki sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz. Sıradışı bir hizmet için iletişime geçin.

Okunma 5360 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69