Peygamber Devesi
TEL : 0 232 256 26 52

Peygamber Devesi

Peygamber Devesi Peygamber Devesi Anka İlaçlama

Tam bir kamufle uzmanı olan peygamberdevesi, aynı bukalemun gibi bulunduğu yer ve bitkinin rengini alırlar. Bu işte o kadar uzmandırlar ki onu kamufle olduğu bitkiden ayırt edemezsiniz. Bu yeteneği hem korunmada hem avlanmada oldukça etkilidir, zaten çok yavaş hareket eden bir  canlı olduğu için avını pusu kurarak yakalamak zorunda kalmaktadır. Etçil bir hayvan olan Peygamberdevesi çoğu zaman  diğer böcekler ile beslenir, Ön ayaklarında avını tutmak için kancalar ve dikenler vardır, Kanatlı türleri tehlike anında dikleşip kanatlarıyla hışırtılı sesler ve uyarı renkleri gösterir, bunun sebebi kendisini daha büyük göstermektir. Çoğu yerleşim ve ekin zararlıları ile beslendiği için aslında çifçiler tarafından sevilen bir canlıdır çünkü çok nadir bitki ile beslenen peygamberdevesinin yemek menüsü Hamamböceği, Kakalak, Sinek,Ttermit, Karınca, Kulağakaçan, Ken, Cırcır böceği, Tahtakurusu, Tahta kurdu, Çekirge vs. dir. Çok aç kaldıklarında kendinden büyük olan Haşere ve Çıyan, Akrep, Örümcek, Kertenkele, Fare, Yılan türü canlılar ile de beslenmeye çalışırlar. Özellikle çiftleşme sırasında dişiler erkekleri yiyebilir.

*Güler yüzlü hizmet,

*Garantili uygulamalar,

*Sağlık bakanlığından onaylı ilaçlar, 

*Ücretsiz keşif,

*Biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadro,

*Randevu saatine %100 sadık kalma,

*Müşteriyi böcek ve izolasyon konusunda bilgilendirme, 

*İlaçlama sonrası Kullanılan ilaçların marka miktarları ve uygulama hakkında detaylı rapor sunma,

*Ekonomik fiyatlar,

*Sürekli müşteri odaklı kampanyalar,

*Kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı,

*Günün 24 saati hizmet verebilmek,

*Sayısız müşteri yorum ve memnuniyetleri,

*Kokusuz ilaçlar,

*Jel uygulamaları,

*6 ay içinde tekrar görülebilecek tek bir Haşere için ücretsiz ilaçlama garantisi,

*Acil çağrılara en geç 24 saat içinde müdahale,

Bildiğiniz tüm ilaçlamaları unutun Yeni ve Sıradışı bir hizmet için **herANKAlite**

Okunma 17138 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69