Tahta Kurdu
TEL : 0 232 256 26 52

Tahta Kurdu

Tahta Kurdu Tahta Kurdu Anka İlaçlama

Çoğu zaman verdikleri zararı geç farkettiğimiz, Varlığını kolay kolay hissedemiyeceğimiz bu zarrlılar ile mücadele gerçekten zor ve kapsamlı uygulamalar ile gerçekleşmektedir. Her türlü ağaç malzemeye yerleşip zarar vermeye başlarlar. Ergin dişiler tarafından yumurtanın üzerine konulan bir madde sayesinde odun dokusunda ayrışmalar meydana gelir.Odunun hücre duvarları bozulup odunda ayrışmalar gözükür. Rutubetli ve kısmen çürümüş odunlar daha çok saldırıya uğramaktadır. Larvalar tamamen geliştikten sonra odunun içine düzgün delikler açarak ilerlerler. Yetişkinlerin ortaya çıkmaları 2 yıl sürer. Bu böceğe daha çok rutubetli yerlerde rastlanır, Uzun süreli sıcak periyodlarda, merkezi ısıtma sistemi olan yerlerde tahta kurduna rastlanmamaktadır. Mobilyaların bulaşmadan uzun süre sonra iç kısımlarının boşaldığı ve yalnızca kabuk kısımlarının kaldığı görülür, böceklerin meydana getirdikleri deliklerin içleri toz halinde talaşlarla dolar. Tahta kurdu ilaçlaması kesinlikle profesyonel ilaçlama firmaları tarafından ruhsatlı ve belgeli kişilerce sağlık bakanlığından onaylı ilaçlar ile yapılmalıdır. Anka pest control haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetleri olarak Tahta kurdu ilaçlaması ve mücadelesinde 7 gün 24 saat sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz. Anka pest control'ün resmi fecebook sayfası olan Anka böcek ilaçlama sayfamızdan ilginç haber ve yazılar ile güncel kampanyaları takip edebilirsiniz.

 

Yeni nesil Sıradışı bir İzmir Haşere ilaçlama firması

*Güler yüzlü hizmet,

*Garantili uygulamalar,

*Sağlık bakanlığından onaylı ilaçlar, 

*Ücretsiz keşif,

*Biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadro,

*Randevu saatine %100 sadık kalma,

*Müşteriyi böcek ve izolasyon konusunda bilgilendirme, 

*İlaçlama sonrası Kullanılan ilaçların marka miktarları ve uygulama hakkında detaylı rapor sunma,

*Ekonomik fiyatlar,

*Sürekli müşteri odaklı kampanyalar,

*Kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı,

*Günün 24 saati hizmet verebilmek,

*Sayısız müşteri yorum ve memnuniyetleri,

*Kokusuz ilaçlar,

*Jel uygulamaları,

*6 ay içinde tekrar görülebilecek tek bir Haşere için ücretsiz ilaçlama garantisi,

*Acil çağrılara en geç 24 saat içinde müdahale,

Bildiğiniz tüm ilaçlamaları unutun Yeni ve Sıradışı bir hizmet için **herANKAlite**

Okunma 6621 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69