Termit
TEL : 0 232 256 26 52

Termit

Termit Termit Anka İlaçlama

Kazma kürekle bile yıkılmayan yerden 7 metre yüksekliğe ulaşabilen kuleler yapabilmelerine rağmen kuleleri yıktığınızda içinde termitlere rastlayamazsınız. Kalsiyum karbonatça zengin olan bu görkemli inşaatı yapan işçi termitlerin bu yapıları salgıladıkları özel tükürükler sayesinde yapmaları onları eşsiz mühendisler haline getiriyor çünkü toprağın altında yaşayan bu termitler kuleleri havalandırma sistemi olarak kullanıyor.  Beyaz karınca diye anılmasına rahmen hamamböcekleriyle akrabadırlar, hatta karıncalar ile anlaşamazlar. Dünyada üç bin termit türü bulunsa da ülkemizde sadece üç türü vardır. Yaşamaları için ortamın  tropikal bölge yada çöl olması hiç önemli olmayan dünyanın her bölgesinde rastlanan bu böcek yaklaşık 250 milyon yıldır yaşamlarını sürdürmekte. Yaşam alanı olarak seçtikleri yerden kolay kolay ayrılmayan termit böcekleri ile mücadele uzun sürelidir. Bilim insanları atmosferdeki metan gazının %4'ü, karbondiyoksitin %2!si olmasaydı İnsan ve diğer canlıların yaşamalarının mümkün olmayacağını söylüyorlar, Bu kadar gazı üreten canlı topluluğu ise termitlerdir. Bu canlılar sindirim sisteminde yerleşen kamçılı protozonlar sayesinde, doğada parçalanıp yok edilmesi oldukça güç olan selülozu ayrıştıran ve bunun sonucu bol miktarda metan ve karbondiyoksit gazı üreten ender canlılarındandır. Termit istilasına uğradıysanız mutlaka profesyonel haşere ilaçlama firmaları nı aramalı ve mücadelesinde destek almalısınız. Öncelikle termit böceğinin yuvası ve yaşam alanınıza geçiş yapan yolları tespit edilmeli. sonrasında koloninin büyüklüğüne göre kullanılan ilaç ve yöntemler belirlenmelidir. İzmir Anka Böcek İlaçlama Haşere Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak termit ilaçlaması gibi tüm böcek ilaçlaması ve haşere ilaçlaması ve mücadelelerinde 7 gün 24 saat sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz. İzmir Anka Böcek İlaçlama Haşere Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri  İzmir firmasıdır. Birbirinden ilginç haber ve yazıların olduğu resmi facebook hesabımız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.

Okunma 7605 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69