Ateş Böceği
TEL : 0 232 256 26 52

Ateş Böceği

Ateş Böceği Ateş Böceği Anka İlaçlama

Günümüz teknolejisinin bile taklit edemediği bir özelliği ile ateş böceği çok özel bir böcek türü. Bilim adamları sürtünme yada ısı olmadan ışık elde etmenin imkansız olduğuna inanıyordu, ateş böceği bilim insanlarına ışığının, ateş yada sıcaklıkla ilgisinin olmadığını ve bunun bilimsel adının soğuk ışık olduğunu gösterdi. Eğer havada uçuşan bir ateş böceği görürseniz erkek ateş böceğiyle karşı karşıyasınız çünkü sadece ateş böceklerinde kanat var ve buna rahmen güçlü ışık verebilenler ise dişi olanlarıdır. Parlamalarını sağlayan kimyasalları yüzünden onu yutan düşmanları kusmak zorunda kalır ve bir daha ateş böceği yemeye teşebbüs etmez. Onları nemli bölgelerde görme ihtimaliniz daha yüksektir. Salyangoz sevdiği besinler arasındadır. Her türlü haşere ve böcek ilaçlaması ve mücadelesinde 7 gün 24 saat anka haşere ilaçlama sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmektedir. Anka haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetlerini facebook hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

Okunma 15393 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69