Arı
TEL : 0 232 256 26 52

Arı

Arı Arı Anka İlaçlama

Albert Einstein: Eğer arılar yeryüzünden kaybolursa, İnsanın sadece 4 yıl ömrü kalır. Doğal dengenin en kilit canlılarının başında gelen arılar 130 bin farklı bitki türünün çoğalmasını sağlarlar. 1 arı yarım saat'te 50 çiçek, yarım kilo bal içinse 17 bin arı 10 milyon çiçek dolaşmakta. Kraliçe, erkek ve işçi arılardan oluşan kovanda Erkek arılar sadece kraliçe arı ile çiftleşebilmek için yaşarlar ve çiftleşme sonrasında ölürler. Sadece yaban arıları hem otçul hem etçildir, küçük böcekleri de yiyerek beslenebilirler. Arının zehri kanser hastalarının tedavisi için ilaç yapımında da kullanılır. Arı balı, içinde bakteri oluşumunu engelleyen ve bozulmayan bir besin kaynağıdır. Erkek arılarda iğne bulunmazken dişi ve işçi arıların arkasında iğneleri vardır. Bu iğne zehir kesesine bağlıdır tehlike anında insanları sokabilirler, bal arısı iğneyi batırdığında iç organları parçalandığı için ölür fakat yaban arısı zehri enjekte ettikten sonra iğnesini çıkarıp hayatına devam eder. Arıların dikkatini en çok mor, eflatun, beyaz ve sarı renkteki çiçekler çeker. Sese duyarlı hiç masum olmayan yaban arıları ise son derece saldırgan olabilirler. Bu tip arı ilaçlaması yada arı ile mücadele de özel tuzaklarımız ve uygulamalarımız ile Anka pest control haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetleri olarak 7 gün 24 saat sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz. Anka haşere ilaçlama yı facebook sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

 

Okunma 8732 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69