Sivrisinek
TEL : 0 232 256 26 52

Sivrisinek

Sivrisinek Sivrisinek Anka İlaçlama

Etrafınızda dolanırken sesini duyuyorsanız dişi sivrisinekle karşı karşıyasınız. Asıl düşmanınızda onlardır çünkü ısırma işleri onlara aittir. Erkek sivrisinekler dişileri kanat seslerinden, İnsanları nefesimizdeki karbondiyoksitten bulurlar. Sivrisinekler dört evreden geçerler. Suda geçen yumurta, larva, pupa evresi, karada geçen ergin evresi, Sivrisinek yumurtaları su birikintisi olan her ortamda gelişebilirler. Çamurlu bir yağmur suyu, bataklık gibi ortamlarda durgun suları tercih ederler. Sivrisinek ilaçlaması önemlidir, sivrisinekler kan taşıdıkları için hastalık bulaştırabilirler, Sıtma gibi parazit hastalıklarını taşısada aıds'e sebep olan hıv virüsü bu canlılarda gelişme ortamı bulamaz dolayısı ile insanlara taşıyamazlar. Sivrisinek ilaçlaması için bir çok uygulama ve yöntem olsada Bu yöntemler kapalı ortamlarda daha sağlıklı sonuçlar almamızı sağlıyor. Yapılan açık hava sivrisinek ilaçlaması çok uzun vadede koruyucu olamıyor. Çok basit ve hızlı üremeleri yüzünden Sorunlu yerin çevresindeki su birikintilerine ve üremesini gerçekleştirdiği kaynağını temizletmek ilaçlatmak daha sağlıklı olacaktır. Anka pest control sivrisinek ilaçlaması ve sivrisinek mücadelenizde 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir. Anka pest control haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetlerini fecebook hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

Okunma 5607 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69