Tahtakurusu
TEL : 0 232 256 26 52

Tahtakurusu

Tahtakurusu Tahtakurusu Anka İlaçlama

Hayvan ve insanların olduğu her yerde yaşayabilen bir haşere olan tahtakurusu, evlerimize geldiklerinde saklandıkları yerler yorgan, yatak, kanepe aralarıdır. Tahtakuruları geceleri uykuda olan insanların kanını emerler. Sürekli kan emdikleri için ezildiklerinde pis bir koku salgılarlar. Bir seferde 150-200 yumurta bırakabildikleri için çabucak çoğalan canlılardır. Tahtakurusunun kan emdiği yer kabarır, kızarır ve kaşıntı yapar. karanlığı ve kuytu köşeleri sevdiği için tahtakurularını evinizde farketmeniz zaman alabilir. Tahtakurusu ilaçlaması son derece detaylı ve uzman kontrolünde yapılması gereken bir mücadeledir. Bilinçsiz yapılan ilaçlamalar yüzünden zararlının bağışıklık sistemi güçlenebilir ve kurtulmanız neredeyse imkansız hale gelebilir. Tahtakurusu ile mücadelenizde 7 gün 24 saat hizmetinizde olan anka pest control haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Anka ilaçlamayı facebook sayfamımızdan da takip edebilirsiniz.

Okunma 7893 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69