Kara Sinek
TEL : 0 232 256 26 52

Kara Sinek

Kara Sinek Kara Sinek Anka İlaçlama

Kırdan kente, Ilıman tropikal tüm iklimlerde görülür. genelde hayvan dışkısı ve çöp ile beslenmeye iyi adapte olmuştur. Bu nedenle karasinekler insanların yaşadığı hemen hemen her yerde bol miktarda bulunmaktadır. Her dişi sinek üç-dört günlük süre içinde 75 ila 150 yumurta bırakabilir. Karasinekler ömürleri boyunca 500 kadar yumurta bırakmaktadır. Yetişkinler genellikle 15 ila 25 gün yaşamaktadır Güzel beslenmeleri ile bu süre iki aya kadar da uzayabilir. Gıda olmadan, onlar sadece iki ya da üç gün hayatta kalabilirler. Akla gelen herşeyle beslenen karasinekler günde ortalama 30-40 kez dışkı bırakırlar. Bir çok hastalığın bulaşmasında etken bir hayvan olan karasinek ile mücadele de sıvı pestisitler uygulanıldığı gibi çeşitli yapışkan tuzaklar ie de popülasyonu kontrol altına alabilirsiniz. Sinek ve karasinek çeşitleri ile mücadele de anka pest control 7 gün 24 saat sizlerin sorun ve sorumluluklarını üstlenmektedir.

 

**herANKAlite**

Okunma 11177 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69