Bakliyat Güvesi

Bakliyat Güvesi Bakliyat Güvesi Anka İlaçlama

         Sıcak koşullarda kendiliğinden oluşan bu canlıları, evlerimizin mutfak bölümü başta olmak üzere, evin diğer odalarında da ışığa doğru gitmesi sebebi ile karşılaşmanız mümkün. Kuru meyveler, keçiboynuzu, kuruyemiş ve tohumlarla beslenir, 30 derece üstünde uzun süre kapalı kalan gıdalarımızı kontrol etmemiz gereklidir. Kapalı poşet ve ambalajlı ürünlerimizin içinde kendiliğinden üreyebilen bu böcekler can sıkıcı bir hal alabilir. Yeni üreyenler pupa dönemi tırtıl hali ya da kelebek olarak görmeniz mümkün, böyle bu durum ile karşılaştığınızda ilk yapılacak müdahale, sorunlu bakliyatı bulup atmanız olacaktır, kaynak yok olmadan yapılan ilaçlama sadece var olanı etkisiz hale getireceğinden dolayı üremesini engellemek güve ile mücadeledeki ilk adımdır.

         İyi haber şu ki, mücadelesi en kolay haşere ve zararlıdır, böceklenmeyi yeni fark etmeniz durumunda, sorunlu ürünü atarak bir kaç içinde kurtulmanız mümkün iken, evin diğer odalarında da görecek kadar yoğun popülasyonlarda, uzman ekibimiz ilaçlama için sadece pulvarizatör ile genel bir ilaçlama mı yoksa takviye olarak ulv cihazı ile ilacı sisleme gibi atıp atmayacağına karar vererek sizi bakliyat böceklerinden tek uygulamada kurtarabilir.

        Anka ilaçlama olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan onur duyacağız, güve ilaçlaması, bakliyat böceği ilaçlamasında kullanılacak insektisit ve uygulamalar halksağlığının onay verdiği ruhsatlı ilaçlardan oluşmaktadır, ilaçlama sırasında evcil hayvan, gebelik durumu, solunum şikayeti ve özel durumu olanların ilaçlama sırsında dışarıda durması gerekmektedir, genel ilaçlamada bu süre 1 saat iken sisleme cihazının çalıştığı en üst seviye ilaçlamalarda 8 saati bulmaktadır. İlaçlama sonrası 3 gün temizlik yapılmamakta olup, gerekli önlemler ve kaldırılması gereken eşyalar için ekip sizlere bilgi vermektedir. Güve ilaçlama sırasında yapılacak uygulama sadece bakliyat güvesi için değil, 1 yıl süre ile evinize dışarıdan gelebilecek hamamböceği, çıyan, akrep, bahçe böcekleri, karınca gibi tüm istenmeyen böcek ve zararlılar için de son derece etkilidir. Güve ilaçlaması bakliyat böceği ilaçlaması için yedi gün yirmidört saat hizmet alabilirsiniz. 

Okunma 324 defa